Силовики проводять обшуки у настоятеля Києво-Печерської лаври

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Митрополита підозрюють у порушенні рівноправності громадян.

Служба безпеки України обшукує намісника Києво-Печерської лаври митрополита Української православної церкви Московського патріархату Павла (Лебідя).

Про це повідомив під час брифінгу керівник апарату СБУ Ігор Гуськов.

"Буквально зараз співробітники СБУ під процесуальним керівництвом прокуратури Київської області на виконання доручення слідчого Національної поліції Київської області проводять санкціоновані слідчі дії", - заявив він.

За словами Гуськова, обшуки проводяться у межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 161 (Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками) Кримінального кодексу України.

Також представник СБУ уточнив, що правоохоронці проводять обшуки за місцем мешкання та розміщення майнового комплексу, який належить митрополиту Павлу (Лебідю). 

Своєю чергою на сайті Української Православної Церкви зазначили, що обшуки проводяться на території підсобного господарства Києво-Печерської Лаври у с. Вороньки Бориспільського району. Також повідомляється, що для проведення слідчих дій прибули три автобуси з правоохоронцями.

Нагадаємо, раніше у Києво-Печерській Лаврі вперше за 30 років розпочалася інвентаризація святинь і коштовностей. До складу комісії із перевірки увійшли співробітники міністерства та Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника.

Залиште свій коментар

Вибір редакції