Сільський голова запросив 50 тисяч хабара за німецький танк в болоті

Дата публікації
Перегляди
4281
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Сільський голова запросив 50 тисяч хабара за німецький танк в болоті

Чиновники вирішили нагріти руки на німецькому "Тигрі"

Приватна фірма мала викласти кругленьку суму за право очистити водойму, на дні якої лежить танк часів Другої світової.

П'ятдесят тисяч гривень за танк – на такому хабарі піймали одразу двох чиновників на Дніпропетровщині, йдеться в сюжеті ТСН.

Ці гроші правоохоронці дістали просто з багажника машини чиновника Новомовсковської райдержадміністрації.

За даними міліції, у 50 тис.дол. він оцінив свій дозвіл на очистку водойми у селі Гаврилівка. Ще п'ять тисяч доларів мав отримати селищний голова.

Саме до нього спочатку звернулися підприємці по дозвіл. Приватна фірма й не приховувала: їм потрібен затоплений німецький танк. Чиновники погодилися назвати це розчисткою ставка від брухту.

Тут дійсно затонув німецький танк "Тигр", кажуть мешканці села Гаврилівка. Вони розповідають, що іще торік сюди приїхали невідомі та почали обстеження болота.

Радіорозвідка підтвердила, що танк дійсно на дні болота. Сюди навіть щебінь почали завозити для підготовки робіт.

На дні болота два мільйони доларів. Саме стільки, за даними міліції, дають за німецький танк "Тигр" закордонні міліціонери.

Селяни кажуть, що голова особисто переймався долею танка. Навіть наказав селянам охороняти болото, аби ніхто звідти нічого не витягував.

У самій сільраді нині лише паспортист та бухгалтерія. Про затримання голови люди не знають. А дружина сільського голови запевняє, що це була провокація.

Між тим, навіть із дозволами місцевої влади всі ці роботи є незаконними. Чиновникам за хабарі загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

"Місця боїв, місця поховань - це об'єкти культурної спадщини, об'єкти охорони. Якщо людина візьме лопату і за своїм бажанням піде шукати, це вже підпадає під кримінальні статті", - пояснила керівник обласного центру охорони історико-культурної спадщини Лідія Голубчик.

На хабарі в півмільйона гривень піймали одразу двох чиновників на Дніпропетровщині

На хабарі в півмільйона гривень піймали одразу двох чиновників на Дніпропетровщині

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4281
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація