Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сім хвилин робив штучне дихання. Діти, які загинули у пожежі на Черкащині, задихнулися чадним газом

Пожежа сталася через закорочення в електрообігрівачеві.

Пожежа, у якій в селі на Черкащині загинуло двоє дітей, сталася через закорочення в електрообігрівачеві. Малюки задихнулися від чадного газу, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

За попередньою версією надзвичайників, обігрівач працював у кімнаті біля дітей, коли вони спали. Мати дітлахів вклала їх спати, а сама пішла поратися по господарству. Через деякий час вона побачила дим у хаті, покликала на допомогу сусідів. Сусід Роман, колишній військовий, згадує, що сім хвилин робив дітям штучне дихання. 

Вогню як такого не було, кажуть рятувальники. У приміщенні було задимлення. Діти померли від чаду.

“Приміщення було закрите, вікна були закриті, а тому доступу повітря не було. Саме тому не було відкритого горіння. Це було фактично тління і виділення отруйних чадних газів. Унаслідок цього діти задихнулися”, - каже Олександр Лазоренко, керівник Чигиринського районного сектору ДСНС.

Відео На Черкащині у пожежі в приватному будинку живцем згоріли двоє дітей

В селі Медведівка Чигиринського району спалахнув приватний будинок. Імовірно через несправність електричного обігрівача. Усередині було троє дітей. Їхня мати у той час перебувала у сусідки. Двох хлопчиків, двох та трьох років, врятувати не вдалося. Восьмимісячне немовля терміново шпиталізували. У нього - 60% опіків тіла.  

На Черкащині у пожежі в приватному будинку живцем згоріли двоє дітей

Як відомо, у пожежі у приватному будинку загинули двоє дітей – двох і трьох років. Стан третього хлопчика, який вижив, важкий. У нього близько 25% опіків. З них 15% - глибокі, та опіки дихальних шляхів. 

Кореспондент ТСН Антон Страшко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції