Сім тисяч доларів за новонароджену: у Запоріжжі затримали батьків на продажу власної донечки

Геращенко також розповів про долю дівчинки. 

Запорізька поліція затримала пару під час отримання грошей з продажу власної доньки.

Про це на своїй сторінці у Facebook розповів нардеп та радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Антон Геращенко.

"24-річна жінка і її 23-річний річний чоловік, днями були затримані Запорізькою поліцією під час отримання пачки доларів в обмін на продаж власної дочки, що з'явилася на світ 11 травня. Перед цим, невдахи-работорговці, не бажаючи виховувати і утримувати небажану і неулюблену дитину, заздалегідь підшукували кому б продати ще не народжену доньку", - написав він.

Згодом, коли батьки дівчинки думали, що вони знайшли потенційного покупця, то вийшли на людину, яка повідомила про підготовку злочину у поліцію. Таким чином інцидент було попереджено.

"Тепер їм загрожує від 8 до 15 років позбавлення волі за організацію торгівлі людьми у відповідності з пунктом 3, ст. 149 Кримінального Кодексу України – "Торгівля людьми", - додав Геращенко.

Окрім того, нардеп розповів про долю новонародженої дитини. За його словами, дівчинка народилася здоровою: її вага становить 3220 грамів, а зріст – 51 сантиметр. Тепер її життю нічого не загрожує. Наразі дитина перебуває в пологовому відділенні однієї з лікарень Запоріжжя.

"Оскільки її біологічну матір і вітчима, швидше за все очікує тривалий термін ув'язнення, дитина повинна бути передана найближчим родичам. Якщо і вони відмовляться від її виховання, тоді постане питання про передачу дівчинки під опіку", - повідомив Геращенко. 

Нагадаємо, раніше на Харківщині затримали вчительку однієї з шкіл-інтернатів, яка намагалася продати свою ученицю. Начальник відділу прокуратури області Ігор Чуб розповів, що жінка намагалася продати 13-річну дитину за 10 тис. доларів США. Жінка майже рік розробляла план продажу 13-річної дівчини з неблагополучної сім'ї. Вона спочатку визначила дитину у свій інтернат, підшукувала покупця і передавала документи. Коли покупець поцікавився здоров'ям дитини, натякаючи, що мова йде про вилучення органів, педагог за 1000 гривень принесла фотографії дівчинки і медичну карту.

ВідеоВчителька харківської школи-інтернату намагалась продати свою вихованку за тисячі доларів

Залиште свій коментар