"Сім’я проплатила номер у готелі": Зеленський детально розповів про свій новорічний візит до Оману

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він переконує, що прилетів до родини на відпочинок та провів кілька зустрічей із оманськими чиновниками.

Президент України Володимир Зеленський розповів, що новорічний візит до Оману здійснив із приватною метою до своєї родини, і в рамках візиту скористався нагодою, щоб зустрітися із чиновниками.

Про це він розповів під час пресконференції 20 травня.

"У мене є жива сім’я, живі діти, які полетіли в Оман на відпочинок, які мають можливість і право на це. У мене дійсно був план багатьох зустрічей на державному рівні. У нас в Омані на той час навіть не було посла і жодних відносин, дипломатичних, інвестиційних. Наш Офіс готував багато зустрічей на такому рівні. Султан був у складному стані і дійсно я розумів, що я з ним не зустрінусь і в мене можуть бути лише приватні зустрічі. Я як порядна людина розумів, що не буду використовувати державний літак навіть для зустрічі з людиною, яка зараз керує Оманом, щодо наших планів на майбутнє, призначення посла, щодо інвестицій, щодо розміру інвестицій з Оману і щодо наших відносин з іншими країнами, яких не існує", - зазначив Зеленський.

Президент підкреслив, що номер у готелі оплатила його родина, а сам він був там 3 доби і одразу повернувся до України, коли сталася трагедія в Ірані.

"Я не повинен, мені здається, про свою поїздку говорити. Я не брав свій Офіс, міністра закордонних справ. Полетів, ну зустрівся, я думаю провели дуже важливі речі. Ця людина зараз голова країни Оман", - вважає він.

Нагадаємо, 5 січня Зеленського помітили в одному з готелів Оману, куди він вирушив після новорічного відпочинку в Карпатах. В Офісі президента повідомили, що цей неанонсований візит є офіційним, а у самого Зеленського запланована низка зустрічей на високому рівні. Зокрема, того ж дня в ОП повідомили про зустріч українського президента із міністром закордонних справ Султанату Оман Юсуфом бін Аляві бін Абдаллою.

Відео Єрмак відреагував на розслідування щодо поїздки Зеленського до Оману

Неправдою від початку до кінця назвав голова Офісу президента Андрій Єрмак припущення журналістів, що Володимир Зеленський в Омані на початку січня зустрічався із секретарем РНБО Росії Миколою Патрушевим. Так на Банковій відреагували на розслідування журналістів "Схеми".    

Єрмак відреагував на розслідування щодо поїздки Зеленського до Оману

Залиште свій коментар

Вибір редакції