Сім'я загиблого на Одещині солдата звинувачує капітана у смерті сина

За словами брата загиблого, капітан Карпов виділявся серед інших офіцерів нелюдяним поводженням з військовослужбовцями термінової служби.

Батько загиблого в Одеській області солдата Антона Морозова звинувачує у вбивстві свого сина капітана української армії.

Про це повідомляє Миколаївська обласна інтернет-газета. Видання нагадує, що Управління прес-служби Міністерства оборони України повідомило, що "15 листопада в результаті необережного поводження зі зброєю одержав смертельне вогнепальне поранення військовослужбовець термінової служби 28-ої окремої механізованої бригади 6-го армійського корпусу Сухопутних військ ВС України солдат Морозов.

Військовою прокуратурою Одеського гарнізону за фактом загибелі військовослужбовця порушено кримінальну справу, проводяться слідчі дії. До з`ясування обставин затримано чергового частини капітана Карпова".

17 листопада до редакції приїхав батько загиблого, Олександр Морозов разом з сином Олексієм — братом-близнюком загиблого, який служив з ним в одній частині й став, практично, свідком його загибелі.

Як розповів батько загиблого, ніякого необережного поводження зі зброєю не було - його сина застрелив черговий по бригаді капітан Карпов. З розповіді батька і брата загиблого солдата, ситуація склалася наступна. Незабаром після відбою капітан Карпов зайшов до казарми і пройшов до канцелярії. Через кілька хвилин за його командою туди зайшов черговий, Антон Морозов. Ще через деякий час капітан викликав до канцелярії і днювального - брата Антона Морозова, Олексія. Як розповів Олексій Морозов, увійшовши до канцелярії, він побачив таку картину: брат стоїть "струнко" перед капітаном, у останнього в руках табельний пістолет Макарова, ствол націлений в підлогу, капітан періодично клацає "вхолосту" курком. Після того, як Олексій увійшов, пістолет негайно був направлений на нього, а капітан Карпов запитав: "Ну як, не боїшся?". Після чого послав солдата зробити йому каву. Олексій вийшов - і буквально через 15 секунд почув постріл. Він кинувся назад до канцелярії - і в дверях зіткнувся з Карповим, у руці якого був пістолет. У канцелярії він побачив страшне видовище - на підлозі лежало бездиханне тіло його брата з кульовим пораненням у правій скроні. Олексій почув, як капітан Карпов повідомляє комусь по телефону: "Приїжджайте негайно сюди, я ненавмисно застрелив солдата!". Хвилин за десять, свідчить Олексій, казарму заполонили підполковники і полковники, потім прибули співробітники військової прокуратури.

Як розповів Олексій Морозов, капітан Карпов виділявся серед інших офіцерів нелюдяним поводженням з військовослужбовцями термінової служби. Крім того, він частенько любив лякати солдатів табельною зброєю.

Батько загиблого заявив, що дійде до будь-яких інстанцій, щоб покарати винуватця загибелі сина, тим паче, що справу вже зараз намагаються "зам`яти", представляючи подію як нещасний випадок.

Читайте також:

Ющенко вимагає від армії звіту про загибель солдатів у мирний час

Міноборони заявило про другу за добу смерть в українській армії

В Одеській області застрелився солдат, який стояв у наряді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: