Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сім'ї Небесної сотні називають звільнення суддів лише моральною сатисфакцією

Родичі вбитих героїв сподіваються, що іншим суддям буде сигнал.

Адвокати та сім'ї Небесної сотні розчаровані, що суддів звільнили за порушення присяги, а не за справи Майдану. Бо на перебіг цього розслідування це аж ніяк не впливає. Хіба що спонукатиме інших суддів бути ретельними та об'єктивними, йдеться в ТСН.19.30.

Володимир втратив батька 20 лютого. Тепер він і його мама у справі розстрілів на Майдані проходять як свідки. Скільки вже відбув засідань не злічити. Та попереду ще більше, бо після того, як епізоди об'єднали, а підозрюваних стало не двоє, а п'ятеро, все почалося заново. А ще, від правосуддя сховався ключовий підозрюваний.

"Дмитро Садовник - як керівник підрозділу був ключовою ланкою в цьому розслідуванні. Він як отримував накази від керівництва, так і віддавав накази своїм підлеглим. Випустивши його незаконно з-під варти, давши йому можливість втекти, суддя Волкова по суті віддвинула можливий розвиток цього розслідування", - каже Володимир Бондарчук.

Світлана Волкова відпустила командира "Беркуту" під домашній арешт. За кілька днів беркутівець, обвинувачений у 39 вбивствах, втік з країни. Своє рішення суддя вважала обґрунтованим.

А от прокуратура її ухвалу визнала свідомо неправосудною та відкрила кримінальне провадження. Вища кваліфікаційна комісія, тимчасова слідча комісія, вища рада юстиції - роботу Волкової перевіряли всі, зрештою передали до Верховної Ради, до речі, вдруге за кар'єру судді. З другої спроби депутати голосують.

Віталій Титич - представник родин Небесної сотні. І він пильно стежив за голосуванням у Раді. Каже, сьогоднішні звільнення на хід їхніх справ не вплинуть, бо це паралельні процеси. Максимум - моральна сатисфакція для жертв судилищ. Та, каже, ця спроба встигнути в останній вагон, має підозрілий вигляд.

"Воно настільки відрежисовано, віддериговано, воно так все відбувається, в тому числі і цирк сьогоднішній, що це не може бути банальне співпадіння", - каже адвокат.

І це, за словами адвоката, на руку вже не суддям. Бо своєю метушливістю депутати відкрили їм простір для спекуляцій на тему політичних переслідувань.

Тож потерпілі не довіряють суддям із підмоченою репутацією. Але все ж сподіваються, що сьогоднішні звільнення стануть сигналом для тих, хто веде їхні справи.

Кореспондент ТСН Ольга Нескородяна

Відео Адвокати та сім'ї Небесної сотні сумніваються, що звільнення суддів вплинуть на хід розслідувань

Залиште свій коментар

Вибір редакції