Сімейне шахрайство: у Харкові слідчій поліції зі своєю матір'ю видурили у лікаря 5,5 млн гривень

Сімейне шахрайство: у Харкові слідчій поліції зі своєю матір'ю видурили у лікаря 5,5 млн гривень

pixabay.com

Родичам правоохоронці вручили підозру.

У Харкові прокуратура вручила підозру співробітнику поліції та його матері за вчинення шахрайства вчиненого в особливо великих розмірах. Вони вимагали гроші у лікаря.

Про це повідомляє прокуратура Харківської області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у 2013 році мати правоохоронця робила операцію в одного з професорів Інституту медичної радіології у м. Харків. Під час перебування у клініці жінка з ним заприятелювала і познайомила з професором свого сина - старшого слідчого поліції. 

Згодом жінка розповіла лікареві, що є акціонером банка, і якщо від її імені покласти гроші на депозит, можна буде отримати дуже хороші відсотки. Професор погодився на пропозицію і передав жінці 30 тисяч доларів.

Незабаром лікаря звільнили з посади, а жінка переконала чоловіка у тому, що зможе посприяти його поновленню на посаді. Згодом лікаря таки поновили, але за збігом обставин, а мати із сином-правоохоронцем почали вимагати з медика повернення боргу за поновлення на посаді.

Так тривало протягом 3 років. Коли жінці потрібні були гроші, вона телефонувала лікареві та називала потрібну суму, а син їздив до професора та забирав вказані кошти.

Сума шкоди, завданої потерпілому у період з 2015 по 2018 роки, складає понад 5,5 млн гривень.

Жінці та її сину-правоохоронцю вручили підозру у шахрайстві. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Нагадаємо, що у Нікополі Дніпропетровської області правоохоронці затримали  шахрая. Чоловік примудрився оформити на себе чужу банківську картку.

Новини України: в Миколаївській області затримували підозрюваних в інтернет-шахрайстві

Новини України: в Миколаївській області затримували підозрюваних в інтернет-шахрайстві

 

Наступна публікація