Симоненка обрали головним Прометеєм України

Форум громадських організацій сформулював для лідера комуністів завдання на посаді президента.

Форум громадських організацій України, який відбувся в Києві, підтримав кандидата на посаду президента від блоку лівих та лівоцентристських сил Петра Симоненка.

Форум проголосив відповідне звернення до українського народу, яке підписали 20 керівників громадських організацій і усно підтримали ще 20.

Зокрема, у зверненні до народу підписанти висловили упевненість, що "тільки Симоненко, висунутий блоком лівих і лівоцентристських сил, який представляє всі прошарки трудящих, протистоятиме олігархам будь-яких кольорів і доведе до перемоги боротьбу проти створеного ними режиму". "На посаді президента він ніколи не зрадить наших сподівань, тому що народне благо для нього – не передвиборча обіцянка, а справа життя", - йдеться у зверненні.

Виступаючи на форумі, лідер СДПУ(о) Юрій Завгородній висловив переконання, що лідер Партії регіонів Віктор Янукович, прем'єр Юлія Тимошенко і президент Віктор Ющенко зможуть перемогти лише через фальсифікації. Говорячи про Симоненка, Завгородній сказав: "Це наш атлант". При цьому він нагадав, що, висуваючи його кандидатом на посаду президента, представники лівих і лівоцентристських партій "дали йому завдання стати Прометеєм і вивести Україну із темряви".

 У свою чергу, лідер Союзу лівих сил Василь Волга висловив упевненість, що з урахуванням того, скільки людей є членами громадських організацій та тих, хто підтримує ліву ідею, то в такому випадку "Петро Миколайович виграє вибори вже в першому турі".

Разом із тим, виступаючи перед присутніми, сам лідер комуністів подякував їм за підтримку, зазначивши, що "таким чином, ми спрямували свої струмочки в потужну ріку людської гідності, щоб ця потужна ріка знесла тих, хто заважає нам жити в нашій державі".  "Щоб кожна людина жила як людина і користувалася підтримкою держави", - додав Симоненко.

Нагадаємо, за давньогрецькою міфологією, Прометей - титан, захисник людей від свавілля богів. За міфами, Прометей викрав з Олімпу вогонь і передав його людям. За це Зевс наказав Гефесту прикувати Прометея до Кавказького хребта.

Титан був прикований до скелі і приречений на безперервні муки: орел, що прилітав щодня, розкльовував у Прометея печінку, яка знову відростала. Ці муки, за різними античними джерелами, тривали від декількох сторіч до 30 тисяч років, поки Геракл не убив стрілою орла і не звільнив Прометея. Постріл був зроблений в подяку за те, що Прометей вказав Гераклу дорогу до Гесперидів.

Читайте також:

Симоненко: "Таміфлю" створювали для папуасів

Екс-дружина звинуватила Симоненка в брехні у декларації про доходи

Симоненко обурився, що націоналісти крадуть у нього гасла

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: