Симоненко: Черновецький руйнує український народ

Голова Компартії вважає, що мер Києва за допомогою американських проповідників "руйнує історичний код" українства.

Київський міський голова Леонід Черновецький і його прихильники руйнують історичний код українського народу.

Так вважає лідер Компартії Петро Симоненко.

"Вони звезли сюди американських проповідників, сколочують капітал, дурять наш бідний народ, нав'язують нетрадиційні сектантські течії і рухи і таким чином руйнують менталітет нашого народу", - повідомляє лідер партії. "Я думаю, всім зрозуміло, хто сьогодні є антихристом, якщо говорити про політиків і політичну діяльність", - додав він. Раніше Черновецкий назвав комуністів антихристами.

Голова КПУ мав на увазі справу з пастором Посольства божого Сандея Аделаджу, якого звинувачують в організації заволодіння коштами громадян шляхом шахрайства, здійсненого в особливо великих розмірах. Нагадаємо, Головне слідче управління МВС України в рамках розслідування кримінальної справи, порушеної щодо керівництва компанії "Кінгс Кепітал", висунуло звинувачення Аделаджі.

Мер Києва Леонід Черновецький, який також є прихожанином Посольства божого, неодноразово заступався за Аделаджу. "Пастор Сандей дуже порядна людина. Я зустрічався з Луценко, ми мали з ним дискусію з цього приводу, в нас немає ніяких непорозумінь", - заявив мер.

Читайте також:

Черновецький поїхав лікуватися

Черновецький: я домовився з Луценком щодо Аделаджі

Для іногородніх у Києві медицина безплатною не буде

Тимошенко дозволила Черновецькому взяти скандальний кредит

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: