Симоненко хоче бути останнім президентом України

КПУ планує створити парламентську республіку й, у випадку перемоги Симоненка, якого висунули в президенти, скасувати посаду глави держави.

Лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко запевняє, що в разі перемоги представника лівого блоку на президентських виборах, посада глави держави згодом буде ліквідована.

Про це він заявив 3 вересня, під час з’їзду КПУ.

Він нагадав, що КПУ давно виступала за створення парламентської республіки з сильним місцевим самоврядуванням. "У випадку перемоги ми все зробимо, щоб представник від Компартії був останнім політиком, який займає президентську посаду", - сказав Симоненко. Він зауважив, що представники лівих сил будуть домагатися скасування посади президента, але в умовах нинішньої Верховної Ради це буде важко зробити.

За його словами, необхідно буде провести конституційні збори з винесенням на них проекту справжньої народної Конституції.

Крім того, за словами Симоненка, необхідно буде провести фундаментальні зміни в 2010 році і завершити політичні перетворення шляхом дострокових парламентських виборів. "Саме перед новообраним парламентом, який буде підлеглий діям нової народної Конституції і буде представляти інтереси трудящих, президент зможе скласти свої повноваження. Тоді буде природний процес передачі влади", - сказав він.

Нагадаємо, Симоненко раніше заявляв, що всі відомі кандидати у президенти - Віктор Ющенко, Віктор Янукович, Юлія Тимошенко та Арсеній Яценюк – є технічними кандидатами.

"Вони є технічними кандидатами, бо на їх майбутню діяльність є технічне замовлення і вже видані гроші", - наголосив Симоненко.

За його словами, за КПУ не стоять олігархи, отже Симоненко не є технічним кандидатом.

Читайте також:

Симоненко: всі кандидати у президенти крім мене - технічні

Петро Симоненко одружився (ФОТО)

Симоненко нагадав Тимошенко, що вона зобов'язана Леніну своєю кар'єрою

Симоненко не задоволений незалежністю України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: