Симоненко: Кучма та Ющенко "за долари" готують Яценюка в президенти

Комуністи побоюються чергового американського проекту в Україні та згодні підтримати ідею обрання президента у парламенті.

Голова Компартії Петро Симоненко заявляє, що лідера "Фронту змін" Арсенія Яценюка готують в президенти України. Фінансувати виборчу кампанію, за його словами, будуть американці.

"В Україні сьогодні розгортається і розкручується черговий американський проект, в рамках якого Віктор Ющенко та Леонід Кучма працюють на обрання Яценюка президентом", - сказав Симоненко.

"Відбуваються певні перемовини потужного капіталу, в першу чергу, закордонного, для фінансування цього проекту", - додав він.

За словами комуніста, Яценюк, якщо його оберуть главою держави, продовжуватиме реалізувати політику, "повністю підконтрольну закордонному капіталу".

У зв’язку з цим Симоненко наголосив, що обирати президента має Верховна рада, бо це на сьогодні є єдиним засобом врятувати Україну від подальшого погіршення ситуації.

"У цій ситуації наша фракція підтримає питання внесення змін до Конституції про обрання президента у парламенті, якщо у ВР воно буде поставлене на голосування. Бо треба сьогодні передати відповідальність за організацію влади перед народом тим політичним силам, які знайшли підтримку під час виборів", - підкреслив Симоненко.

Нещодавно Арсеній Яценюк заявив, що в Україні почалася "брудна кампанія з дискредитації його особисто та його руху".

"Вони видумують будь-що та вдаються до брудних і просто мерзенних технологій", – наголосив колишній спікер ВР. Разом із тим, він пообіцяв, що "ті мільйони, які вони витрачають, їм не допоможуть, тому що можна боротися з Яценюком, але не можна боротися з мільйонами людей, бо не буде Яценюка - буде хтось інший".

Наприкінці лютого Яценюк повідомив, що його партія вже створена та готова до парламентських виборів. Сам він також не виключає, що може взяти участь у виборах президента країни.

Читайте також:

Опитування: шанси Яценюка стати президентом зростають

Азаров порівняв Кучму з привидом батька Гамлета

Симоненко влаштував виставу для Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: