Симоненко, Литвин і Пабат не дали грошей на exit-poll

Симоненко, Литвин і Пабат відмовились виділити кошти фонду "Демократичні ініціативи" на проведення exit-poll.

Виборчі штаби кандидатів у президенти Петра Симоненка, Володимира Литвина та Олександра Пабата відмовились виділити кошти на проведення національного екзит-полу, організатором якого є фонд "Демократичні ініціативи", повідомив директор фонду Ілько Кучерів.

За його словами, у штабі Симоненка пояснили, що вони не підтримують цю ініціативу, у штабі Литвина сказали, що не мають на коштів на exit-poll, а у Пабата зазначили, що не займаються благодійністю.

Водночас Кучерів зауважив, що наразі в рамках громадської акції "Підтримай "Національний екзит-пол-2010" фонд вже отримав 57 тис. грн., з яких 50 тис. перераховано довіреною особою кандидата у президенти Анатолія Гриценка

Ще 61 тис. доларів надійшла від міжнародних донорів, більшу частину цих коштів перерахував Міжнародний фонд "Відродження".

Саме через брак коштів, як зазначив Кучерів організатори цьогорічного exit-poll вимушені звернутися до громадян України, бізнесменів з проханням перерахувати кошти на банківський рахунок, реквізити яких можна знайти на веб-сайтах www.dif.org.ua та www.exitpoll.org.ua. 

Читайте також:

Гриценко: Кандидати в президенти профінансують exit-poll

ПР і БЮТ проведуть паралельний підрахунок голосів

Глава Європарламенту пожертвував 20 гривень на exit-polls в Україні
 

ВідеоСимоненко, Литвин і Пабат не дали грошей на exit-poll

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: