Симоненко нагадав Тимошенко, що вона зобов'язана Леніну своєю кар'єрою

Лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко обурений на Тимошенко через Леніна

Лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко обурений рішенням Кабінету міністрів виключити пам'ятник Володимиру Леніну в Києві з Державного реєстру пам'ятників національного значення.

Про це повідомили в прес-службі Компартії.

"Вирішення Кабміну про виключення пам'ятника Леніну в Києві на бул. Шевченка з реєстру пам'ятників, що охороняються державою, свідчить лише про одне - про безпробудне неуцтво, підлоту і боязкість, тих, хто прийняв подібне рішення", - вважає Петро Симоненко

"Ті, хто зараз видерся на народному горбу на олімп влади, сьогодні так би і продовжували коровам хвости крутити, якби не здобули якісну освіту і путівку у велике життя в тій державі, яка виникла на одній шостій частині суші саме завдяки генієві і зусиллям Леніна, і яку вони тепер так ненавидять,"- вважає політик.

Симоненко підкреслив, що Компартія зробить все від неї залежне, аби не допустити демонтажу пам'ятника Леніну в Києві.

"Я звертаюся до всіх киян: захистите своє місто від варварів! Сьогодні знесуть пам'ятник Леніну, завтра Щорсу, визволителеві Києва Ватутіну, потім дійдуть до Богдана Хмельницького (як спільника російського царя), потім і до Шевченка дістануться - адже російською мовою писав, а на його місці Петлюру поставлять і підуть "хрестовим походом" на інородців,"- заявив Симоненко.

Нагадаємо, на засіданні уряду, було прийнято рішення про виключення пам'ятника Леніну в Києві з переліку пам'ятників національного значення. Таким чином, його подальша доля є прерогативою місцевої влади, тобто Черновецького. В той же час, офіційний документ з таким рішенням досі не опубілковано.

21 серпня київська міська державна адміністрація продовжила свій дозвіл Комуністичній партії за свій рахунок відновити пам'ятник Володимиру Леніну на бульварі Тараса Шевченка.

Тепер у комуністів є час до 30 жовтня. Раніше на відновлення пам'ятника вождеві пролетаріату їм встановили термін до 20 серпня.

30 червня 2009 року пам'ятник Леніну був пошкоджений (відбито ніс і рука). За інформацією міліції, це зробили 5 осіб з праворадикальної організації, яка не має офіційного статусу в Україні.

Читайте також:

Понівеченого київського Леніна позбавили статусу національної пам’ятки

Українська діаспора вимагає вивезти всі пам’ятники Леніну в Чорнобиль

Тимошенко назвала справжніми патріотами руйнівників пам’ятника Леніну

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: