Симоненко: найманці великого капіталу не прив'яжуть комуністів до Януковича

Лідер комуністів Петро Симоненко розкритикував своїх партнерів по коаліції і наголосив, що його партія "зберігає за собою повну свободу дій".

Голова Компартії України Петро Симоненко розкритикував своїх союзників по коаліції "за двозначність позиції і непослідовність дій в деяких принципових питаннях".

"Не можна дозволити великому капіталу і його найманцям прив'язати нас до Партії регіонів, перетворитися на її молодшого політичного партнера", - заявив Симоненко, виступаючи на пленумі ЦК партії.

"Ми неодноразово й однозначно заявляли і заявляємо у черговий раз, що ніколи не відступимо від курсу на соціалізм", - наголосив він і додав, що комуністи продовжать "рішуче виступати проти загравання з буржуазно-націоналістичними силами".

Симоненко висловив незадоволеність, зокрема, діями союзників КПУ по коаліції у "підходах до деяких кадрових призначень" та "нерішучості у скасуванні указів Ющенка, героїзують посібників гітлерівців, і ряду аспектів передбачуваної судової реформи".

"Як зрозуміти, скажімо, те, що союзники по коаліції не підтримали законопроект про Червоний Прапор Перемоги, про рейдерське захоплення Херсонського комбайнового заводу? Чому знову допускаються натовські війська на нашу територію для навчань типу Сі-Бриз?" - сказав він, цитує прес-служба КПУ.

Лідер комуністів підкреслив, що його партія, навіть увійшовши до коаліції, "зберігає за собою повну свободу дій".

Він виступив проти спроб змінити політичний устрій та "затвердити переважне панування однієї політичної сили через нав'язування вельми сумнівних законопроектів про всеукраїнський референдум".

Варто нагадати, що нещодавно пролунали пропозиції до комуністів вийти з чинної коаліції. Депутат фракції КПУ Леонід Грач повідомив, що "наполегливо ставитиме" таке питання. "Ми не можемо за такого розвитку подій залишатися в коаліції. Нас втягують за вказівкою МВФ до підвищення пенсійного віку, підвищення до 10 годин робочого дня. Усе це антикомуністичні ідеї. Так з ким ми дружимо"?, - пояснив політик.

Читайте також:

Комуністи заговорили про вихід з коаліції

Комуністи пообіцяли відродити культ особистості Сталіна

Симоненко назвав Януковича Ющенком

Тимошенко розповіла, скільки заробляють депутати-"запроданці"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: