Симоненко назвав методи Азарова "тупими"

Лідер КПУ заявив, що йому не подобається політика сьогоднішнього Кабміну, який хоче перекласти на плечі людей тягар реформ.

Лідер Компартії Петро Симоненко розкритикував уряд Миколи Азарова і заявив про недопустимість ініційованого Кабміном "тупого підвищення тарифів" на комунальні послуги.

"Нам не подобається політика сьогоднішнього Кабміну, який весь тягар комунальної реформи хоче перекласти на плечі людей за рахунок тупого підвищення тарифів", - цитує Симоненка прес-служба Компартії.

"Якщо треба - будемо виводити на вулиці народ, будемо проводити мітинги", - зазначив лідер комуністів.

"Ми вимагаємо: або не підвищуйте ціни на газ, або приймайте цілий комплекс компенсаційних заходів, які уряду пропонує Компартія, і яких ми будемо добиватися", - заявив він.

Також, за словами Симоненка, Компартії не подобається нинішня позиція віце-прем'єра Сергія Тігіпка.

Нагадаємо, лідер Компартії Петро Симоненко називає свою партію опозиційною, незважаючи на присутність у коаліції, та запевняє, що бореться з політичними "партіями олігархів". За словами Симоненка, "саме всередині коаліції Компартія відстоює інтереси народу, відмінні від інтересів олігархів". У той же час він заявив, що "демонстративний вихід із коаліції був би з боку КПУ вкрай безвідповідальним кроком по відношенню до людей".

Читайте також:

Комуністи оголосили себе опозицією

Азаров влаштував сина Симоненка на престижну посаду

Комуністи Криму мітингували під лозунгом "Регіони обіцяли - обдурили!"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: