Симоненко назвав Податковий кодекс Тігіпка "тупим і бездарним"

Лідер комуністів вважає Тігіпка слабкою ланкою в економічному блоці Кабміну. Симоненко вимагав від Азарова відсторонити Тігіпка від написання Податкового кодексу.

Лідер Компартії Петро Симоненко вважає, що підготовлений віце-прем'єром Сергієм Тігіпком проект Податкового кодексу зроблений непрофесійно і неграмотно.

"Економічний блок - слабка ланка. Я не кажу про міністра (економіки), я кажу про Тігіпка (віце-прем'єра)", - сказав він.

На думку Симоненка, у випадку з Тігіпком "технологи надули повітряну кульку" для того, щоб "у черговий раз обдурити українського виборця" - і той потрапив до Кабміну.

"Коаліція доручила йому підготувати Податковий кодекс. Але коли Тігіпко вніс свої пропозиції (стосовно Податкового кодексу), всі здригнулися від того, наскільки вони були безперспективними, наскільки все було зроблено непрофесійно і безграмотно. Вибачте, вживу вислів, за який мене почали критикувати, - тупо й бездарно", - сказав лідер комуністів.

"Стало очевидно: треба показати нашим громадянам, що ця повітряна кулька давно здулася. Причому вона здулася ще в той момент, коли український банк був проданий шведській системі", - додав Симоненко (у 2007 році, перед кризою, Тігіпко продав "ТАС-Інвестбанк" і "ТАС-Комерцбанк" шведському банку "Swedbank").

Лідер Компартії наголосив, що проект Податкового кодексу було вирішено доопрацювати і винести на народне обговорення.

"Але найголовніше, прийнято рішення (і тут я знову повертаюся до Миколи Яновича, який із цим погодився) усунути Тігіпка від участі у подальшій підготовці Податкового кодексу", - зазначив Симоненко.

"Для мене стало очевидним, що відсторонення відбулося під час наради у Миколи Яновича Азарова, на якій я був присутній, за участю міністра фінансів, голови податкової служби, інших керівників економічного блоку", - сказав він.

"По суті, Микола Янович позначив, що надалі цю роботу буде курирувати перший віце-прем'єр Андрій Клюєв. Активно над кодексом також працює віце-прем'єр Борис Колесніков. А те, що заяви (стосовно Податкового кодексу) робив Тігіпко - це відсебеньки, спроба показати, що він щось важить у цьому процесі", - заявив лідер КПУ.

Нагадаємо, 3 серпня стартувало всеукраїнське обговорення проекту Податкового кодексу. Обговорення триватиме до 20 серпня 2010 року. Пропозиції та зауваження стосовно окремих положень проекту можна надсилати на електронну адресу gromada@sta.gov.ua.

Читайте також:

В Україні почалося обговорення нового проекту Податкового кодексу

Уряд відмовився вводити податки на розкіш та нерухомість

Податок для підприємців-спрощенців збільшать втричі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: