Симоненко назвав Ющенка співучасником вбивства

Симоненко обвинувачує Ющенка в приховуванні інформації про причетних до вбивства Гетьмана.

Лідер КПУ Петро Симоненко обвинувачує екс-президента Віктора Ющенка в приховуванні інформації про причетних до вбивства голови Української міжбанківської валютної біржі Вадима Гетьмана.

Про це сказано в повідомленні прес-служби КПУ.

"Ющенко говорить про те, що люди, причетні до вбивств, сьогодні "призначають фігури в судові й виконавчі структури". Отже, він знає цих людей. Знає й мовчить", - сказав Симоненко. Він зазначив, що Ющенко, будучи президентом, не сприяв розслідуванню вбивства Гетьмана.

"Тому Генеральній прокуратурі варто притягти до відповідальності за приховання злочинів самого Ющенка", - заявив Симоненко.

Нагадаємо, Ющенко заявив, що вбивства Гетьмана й журналіста Георгія Гонгадзе були політичними, а до їх організації причетні люди, які на той момент представляли владу.

На думку екс-президента, наразі важко говорити про можливість розкриття цих убивств, оскільки причетні до вбивств зараз призначають фігури в судові або виконавчі структури.

Нагадаємо, Гетьман, який вважався дуже впливовою фігурою у фінансових колах, був убитий в 1998 році в під'їзді власного будинку.

Читайте також:

Ющенко знайшов вбивць екс-глави Нацбанку в нинішній владі

Москалю "по секрету" сказали, кого зроблять крайнім у вбивстві Гонгазде

Симоненко назвав Януковича Ющенком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: