Симоненко не вірить у вибори

Лідер КПУ піддав критиці нічні домовленості прем'єра, спікера та президента.

Лідер Комуністичної партії Петро Симоненко вважає, що провести законні вибори на підставі нічних домовленостей президента, прем’єра та спікера неможливо. 

У заяві, розповсюдженій прес-службою КПУ, Симоненко заперечує можливість проведення «чесних і прозорих» виборів на підставі домовленостей, викладених у спільній заяві прем'єра, спікера та президента. 

Petro Symonenko
Українська правда
Симоненко хоче чекати на висновки КС

Симоненко вважає правові підстави для проведення виборів доволі суперечливими й такими, що потребують висновків Конституційного Суду щодо можливості їх застосування. 

Симоненко розкритикував «ключові пункти сепаратних домовленостей, що не враховують інтереси простих громадян України і створюють небезпечний прецедент, коли самодурство та хворі амбіції кількох можновладців можуть спричинити громадянський конфлікт, зруйнувати державу, розтоптати права й волю людей». 


Симоненко переконаний, що депутати прискіпливо й критично розглянуть оприлюднені домовленості. Від імені КПУ він висловив подяку всім співробітникам МВС, офіцерам міліції та міністрові внутрішніх справ Василю Цушку, «що вони залишилися вірними присязі, яку давали державі й народу України».

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: