Симоненко не задоволений незалежністю України

Лідер комуністів вважає, що за часи незалежності Україна втратила багато доброго, натомість не отримала майже нічого взамін.

Лідер Компартії України Петро Симоненко не задоволений незалежністю України. Такий висновок можна зробити із його виступу в Запоріжжі.

"Незалежність незалежності - різниця. В одному випадку незалежність тотожна свободі, в іншому випадку, незалежність, як вона реалізована в Україні, - це незалежність влади від народу, це незалежність язика від мізків, це, зрештою, незалежність злочинців у владі від закону і відповідальності", - заявив лідер КПУ.

На його переконання, за 18 років незалежності Україна з розвиненої країни, якою вона була у складі СРСР, стала однією з країн з найнижчим індексом людського розвитку.

"І це нам пропонують урочисто відзначати!? Відзначати річницю руйнування ураганом "прихватизації" економіки і соціальної сфери? Відзначати річницю гуманітарної катастрофи, яка накрила Україну "дев'ятим валом" брехні і спотворення історії, коли герої, які сьогодні врятували світ від фашистської чуми оголошуються ворогами", - заявив комуніст.

"24 серпня 1991 року, ті події, які передували безпосередньо проголошенню незалежності, і те, що відбувалося і відбувається по сей день з Україною, повинні стати уроком для всіх нас. Залишилося зовсім небагато часу, щоб вивчити цей урок і дати правильну відповідь, зайшовши у виборчу кабіну", - додав Симоненко.

Нагадаємо, нещодавно лідер комуністів звинуватив СБУ в тиску на засоби масової інформації.

На думку Симоненка, ЗМІ сьогодні беззахисні перед цензурою з боку Служби безпеки та президента Віктора Ющенка. Голова КПУ також зазначив, що, на його переконання, в засобах масової інформації насильницьки поширюється націоналістична ідеологія.

Читайте також:

Симоненко звинуватив СБУ в репресіях проти ЗМІ

Симоненко хоче бути єдиним "лівим" кандидатом у президенти

Симоненко одружується вдруге

Симоненко і Мороз вийшли на демонстрацію під прапорами СРСР та Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: