Симоненко обізвав лідера кримських комуністів поганим словом

Голова КПУ розкритикував кримських комуністів за виступи в "помаранчевих ЗМІ". Грачу загрожує виключення з партії.

Лідер Комуністичної партії України, народний депутат Петро Симоненко розкритикував практику критичних виступів у ЗМІ свого колеги по фракції, голови Кримського республіканського комітету КПУ Леоніда Грача, назвавши його дії "політичним штрейкбрехерством".

"Леонід Іванович не тільки переносить внутрішньопартійні проблеми на сторінки буржуазних друкованих видань і на екрани олігархічних телеканалів, а перш за все, активно сприяє ворогам партії обмовляти партію, тобто займається політичним штрейкбрехерством", - заявив Симоненко.

На жаль, в діях товариша Грача це стало вже системою. На пленумах ЦК відмовчується, а все красномовство і бажання поговорити без розбору проявляє в "помаранчевих" ЗМІ. Як ви знаєте, в 2009 році за аналогічні дії рішенням Пленуму ЦК КПУ він був виведений зі складу Президії ЦК. Однак, належних висновків з товариської критики не зробив", - констатував лідер КПУ.

Він закликав членів Кримського рескому подумати про те, чи поєднується їх підтримка дій Грача зі Статутом партії. Крім того, Симоненко висловив думку, що Пленум повинен рішуче засудити подібні дії і доручити Президії Центрального Комітету відреагувати на них.

Згідно зі Статутом КПУ, за невиконання партійних рішень і дії, що суперечать Статуту та Програмі партії, член Компартії може отримати попередження, догану, сувору догану або бути виключеним з партії.

Грач раніше виступав у ЗМІ з ініціативою про вихід КПУ з парламентської коаліції і відставки діючого уряду.

"Комуністам найближчим часом треба буде відповідати перед історією за участь в коаліції. Віктор Янукович і Микола Азаров лягли під МВФ", - заявив він.

Читайте також:

Комуністи проти повернення Конституції часів Кучми

Комуністи Криму ініціюють відставку Джарти

У кримському парламенті депутати влаштували бійку

Комуністи бідкаються, що їм погрожують

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: