Симоненко обурився, що націоналісти крадуть у нього гасла

Лідер комуністів вважає, що політики правого спрямування у своїй політичній риториці використовують весь лівий спектр проблем.

Лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко закликає представників правих партій "виключити зі своєї риторики ліві підходи", особливо в період виборчої кампанії.

"Шановні пані та панове з правих партій, заради Бога, виключіть зі своєї політичної риторики ліві підходи", - заявив Симоненко на брифінгу, намагаючись через журналістів донести свій заклик до політиків.

За його словами, політики правого спрямування сьогодні "у своїй політичній риториці використовують весь лівий спектр проблем і намагаються таким чином привернути на свій бік виборців".

Водночас лідер комуністів наголосив, що ніхто з представників цих партій не виконує свої обіцянки. "Закономірним є те, що ніхто з них не виконував те, що вони обіцяли, немає жодного прикладу", - сказав він.

Нагадаємо, Компартія ініціює висунення Симоненка кандидатом у президенти від об’єднаного блоку лівих і лівоцентристських сил.

Читайте також:

Симоненко зібрався відправити Ющенка на смітник історії

Симоненко: всі кандидати у президенти крім мене - технічні

Симоненко нагадав Тимошенко, що вона зобов'язана Леніну своєю кар'єрою

Симоненко хоче бути останнім президентом України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: