Симоненко підписав угоду з Януковичем

Віктор Янукович заручився підтримкою лівих, натомість пообіцявши виконувати їх "Платформу практичних заходів".

Блок лівих і лівоцентристських сил вирішив підтримати кандидата у президенти, лідера Партії регіонів Віктора Януковича в другому турі виборів.

Підписи під угодою поставили Янукович і Голова Політичної Ради Блоку лівих та лівоцентристських сил Петро Симоненко.

"Відповідно до угоди Янукович підтримує та в разі перемоги на виборах бере до виконання Платформу практичних заходів від Блоку лівих та лівоцентристських сил (пропозиції кандидату на посаду президента України). Зі своєї сторони Блок лівих та лівоцентристських сил організаційно та політично підтримує кандидата на пост президента України Януковича", - йдеться в повідомленні прес-служби КПУ.

Угода набирає чинності з моменту її підписання.

Нагадаємо, вчора член Центрального комітету КПУ Сергій Ільїн заявив, що в його партії "немає іншого виходу", окрім як підтримати Януковича в другому турі виборів.

"Ми, комуністи, 20 січня 2010 року на Пленумі Центрального комітету, на якому був я, як член ЦК, ухвалили рішення в ситуації, що склалася, підтримувати на виборах у другому турі лідера Партії регіонів Януковича Віктора Федоровича", - сказав Ільїн.

За декілька днів до цього Віктор Янукович заручився підтримкою Блоку Наталії Вітренко "Народна опозиція". На засіданні ради блок, до якого входять до якого входять Прогресивна соціалістична партія України (голова - Наталія Вітренко) і Партія "Київська Русь" (голова - Павло Баулін) прийняв рішення про підтримку лідера Партії регіонів.

Читайте також:

Комуністи підтримають Януковича в другому турі

Вітренко закликала голосувати за Януковича

Симоненко пообіцяв неминуче прийти до влади в 2012 році

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: