Симоненко пообіцяв не пускати до України лідерів іноземних держав

Лідер КПУ Петро Симоненко заявив, що у разі його приходу до влади до України "не приїжджатимуть лідери прибалтійських країн, американські радники".

Лідер Компартії, кандидат в президенти Петро Симоненко пообіцяв у випадку своєї перемоги на виборах зробити все для того, щоб Україна стала самостійним суб’єктом у зовнішніх відносинах.

Симоненко заявив, що Блок лівих і лівоцентристських сил виступає проти багатовекторності у зовнішній політиці України.

"В Україні розірвано зв’язок між зовнішньою і внутрішньою політикою. Більше того, зовнішня політика України проводиться на користь деяких кланів, які прислуговують США", - сказав Симоненко під час візиту до Черкас, передає прес-служба КПУ.

На його думку, політика багатовекторності теж не підходить Україні: "Багатовекторність по-українськи: хто і скільки вкрав з якого напряму".

Симоненко пообіцяв, що у разі його приходу до влади Україна більше не терпітиме принижень, до країни "не приїжджатимуть лідери прибалтійських країн, американські радники, щоб учити нас жити".

Питання вступу до НАТО або приєднання до ЄЕП, за його словами, повинен вирішити сам народ України - на загальнодержавному референдумі.

Читайте також:

Передвиборна програма Петра Симоненка

Симоненка обрали головним Прометеєм України

Тимошенко боїться, що її опоненти зґвалтують Україну

Комуністи вимагають поставити в Ялті пам’ятник Сталіну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: