Симоненко пояснив, чому комуністів немає в уряді

Лідер КПУ пояснив, що комуністи не увійшли до складу уряду, щоб мати свободу критикувати "буржуазних партнерів".

Лідер Компартії Петро Симоненко пояснив, чому комуністи не увійшли до коаліційного уряду.

"Участь в уряді представників тієї чи іншої політичної сили означає, що вона зобов'язана офіційно підтримувати всі його рішення, навіть якщо з ними не згодна. Це світова практика цивілізованих відносин всередині влади, і порушувати її могли дозволити собі хіба що помаранчеві авантюристи, які примудряються влаштовувати публічні чвари всередині спільно сформованого ними Кабінету міністрів, не подаючи при цьому у відставку ", - вважає Симоненко.

"А в найскладніших умовах сьогоднішнього дня участь лівої політичної сили в коаліції з буржуазними партнерами буде найбільш ефективним у тому випадку, якщо вона збереже за собою свободу критики. Іншими словами, можливості парламентського і громадського контролю за діяльністю уряду", - підкреслив депутат.

"Комуністи будуть критикувати уряд і президента, якщо ті забудуть про виконання своїх передвиборних обіцянок. І рішуче домагатися їх реалізації. У цьому - мета нашої участі у коаліції", - попередив Симоненко.

Нагадаємо, 11 березня Верховна рада більшістю проголосувала за призначення нового складу Кабінету міністрів на чолі з Миколою Азаровим. Основна вертикаль влади сформована переважно представниками Партії регіонів.

Читайте також:

Українською економікою керуватимуть фахівці зі сільського господарства

Новий міністр культури живе за межею бідності

Нові міністри оприлюднили свої декларації про доходи

Меджліс звинуватив нового главу МВС у фашизмі
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: