Симоненко привітав жінок із 8 березня словами Тараса Шевченка

Симоненко переконаний, що настане час і збудуться пророчі слова Шевченка: "І буде син, і буде мати, і буде правда на землі".

Лідер Комуністичної партії Петро Симоненко привітав жінок зі святом 8 березня. Про це повідомили у прес-службі КПУ.

"Ми, комуністи, глибоко розуміємо, що ви гідні кращої долі, і намагаємося допомагати вам, щоб жінка-мати, жінка-трудівниця знову стала головною людиною у нашому суспільстві, як це було в радянські часи", - йдеться у повідомленні.

Як стверджується, "захищаючи інтереси жінок, наша партія, наша парламентська фракція рішуче бореться проти підвищення їх пенсійного віку, проти введення олігархічних проектів Трудового і Житлового кодексу та інших репресивних законопроектів".

У привітанні наголошується, що прийде час, коли жіноче покликання в нашій країні втілиться у всій повноті, коли наші прекрасні жінки й дівчата здобудуть свій справжній вплив у суспільстві, коли у наших оселях завжди будуть добробут і злагода, дитячий сміх, радість і щастя.

"І нарешті, збудуться пророчі слова великого Тараса Шевченка: "І буде син, і буде мати, і буде правда на землі". Заради цього ми й боремося", - йдеться у тексті.

Нагадаємо, у зв'язку з Міжнародним жіночим днем 8 березня Кабмін рекомендував українцям зробити чотири вихідні – з 5 по 8 включно.

Водночас українська православна церква Київського патріархату закликала відмовитися від святкування, оскільки 8 березня припадає на перший тиждень Великого посту.

Читайте також:

Фаріон зізналась, що не вважає 8 березня святом, але маму вітала

Тимошенко побажала жінкам 8 березня кожного дня

Янукович побажав жінкам на 8 березня здорових дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: