Симоненко: реформа для них – це шлях, щоб залізти в кишеню до громадян

Лідер КПУ Симоненко наголосив, що приватизація підприємств теплокомуненерго неодмінно призведе до подорожчання комунальних послуг.

Лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко виступає проти приватизації підприємств теплокомуненерго, оскільки тоді під виглядом проведення реформу буде невиправдано різко підвищено тарифи.

Про це він сказав на прес-конференції в Харкові, коментуючи ініціативу уряду приватизувати підприємства теплової енергетики.

"Як тільки це потрапляє в приватні руки, я вас запевняю, буде проголошуватися, що для того, щоб провести реформи, необхідне підвищення тарифів. Слово реформи і тарифи – це в них одне й те саме. Реформа для них – це шлях, яка залізти в кишеню до іншого", - сказав Симоненко.

"Категорично я виступаю проти того, щоб приватизувалися ці підприємства. Комунальне підприємство – це колосальний інструмент територіальної громади для того, щоб ми могли сьогодні допомагати нашим людям: детально розібратися в тарифній політиці, детально розібратися у витратах, у собівартості послуг, які відпускаються. Я вважаю, що це повинно бути комунальною власністю, і міські ради повинні на це впливати", - підкреслив Симоненко.

Він наголосив, що приватизація підприємств теплокомуненерго неодмінно призведе до подорожчання комунальних послуг.

У свою чергу народний депутат України, голова Харківського обкому КПУ, кандидат на посаду Харківського міського голови від КПУ Алла Александровська зазначила, що вітатиме прихід приватного інвестора в систему ЖКГ тільки за умови його наміру реально оптимізувати систему теплопостачання.

Читайте також:

Опозиція: МВФ не вимагав підвищення ціни на газ на 50%

"Регіони" переконують у швидкому звиканні населення до нових цін на газ

В серпні киянам не підвищуватимуть тарифи ЖКГ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: