Симоненко склав план подолання демографічної кризи в Україні

Комуністи впевнені: збільшити кількість українців можна лише шляхом забезпечення молодих людей робочими місцями, гідними зарплатами, доступним житлом та кредитами.

Комуністична партія має план подолання демографічної кризи в Україні. Про це лідер КПУ, голова парламентської фракції комуністів Петро Симоненко заявив 11 жовтня в Одесі на зустрічі зі студентами Міжнародного гуманітарного університету.

За словами Петра Симоненка, збільшити народжуваність в країні можна лише шляхом забезпечення стабільності в державі.

"Демографічна ситуація повністю залежить від державної політики. Чому у нас сьогодні смертність майже вдвічі перевищує народжуваність? Тому що люди не впевнені у майбутньому. Я переконаний: для того, щоб молоді родини народжували дітей, вони повинні бути впевнені у завтрашньому дні", - наголосив лідер КПУ.

На переконання Петра Симоненка, цього можна досягти шляхом забезпечення молодих людей робочими місцями, гідними зарплатами, доступним житлом та кредитами під 3-5% річних.

"Все це є реальними речами. Ми пропонуємо забрати незаконну монополію у 10-15 людей і віддати її державі, аби вона мала кошти підтримувати молоді родини", - зазначив Петро Симоненко.

Крім цього, лідер комуністів нагадав, що ще у 1993 році прогнозував зменшення населення України до 35 млн людей.

"Аналізуючи сьогоднішні тенденції, абсолютно очевидно, що до 20-30-х років цього століття мої прогнози можуть справдитись. Україну вже зарахували до вимираючої нації. Тому ситуацію слід вирішувати невідкладно, і КПУ готова це зробити", - додав Петро Симоненко.

Відзначимо, що прем'єр-міністр Микола Азаров нещодавно виклав своє бачення того, як поліпшити демографічну ситуацію в Україні, та назвав останні 5 років часом злості та ненависті.

Читайте також:

Азаров оголосив п'ятирічку любові, щоб підвищити народжуваність

Януковичу запропонували ввести податок на бездітність

У найближчі роки народжуваність в Україні знизиться

Дружина Симоненка: "У нас вже двоє дітей. Це - п'ятирічка за рік"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: