Симоненко: "Таміфлю" створювали для папуасів

Симоненко пропонує ввести державну монополію на аптеки і не купляти "Таміфлю", який "створений для країн третього світу".

Голова Комуністичної партії України, кандидат в президенти України Петро Симоненко пропонує ввести державну монополію на аптеки.

Про це він заявив на прес-конференції в Кременчуці.

За його словами, сьогодні практично всі аптеки стали приватними, і держава не має спеціальної системи аптек, які можуть забезпечуватися державою і демонополізувати внутрішній ринок.

Також він заявив, що до України завозяться препарати, які створені для "країн третього світу".

"Таміфлю" - цей препарат не можна вживати без спецдозволу лікаря. Закордоном цей препарат створений для країн третього світу. Нас вже папуасами вважають і продають нам цей препарат", - заявив Петро Симоненко.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров'я ухвалило рішення щодо предметно-кількісного обліку препарату "Таміфлю". Відповідний наказ підписав глава відомства Василь Князевич.

Перша партія "Таміфлю" надійшла в аеропорт "Бориспіль" вночі 2 листопада. Юлія Тимошенко зустріла 300 тисяч упаковок препарату. 4 листопада партію з 200 тисяч упаковок "Таміфлю" було доставлено до Львова.

17 листопада 100 тисяч упаковок препарату були доставлені в аеропорт Дніпропетровська зі швейцарського Базеля. Ліки будуть доправлені до лікарень східних регіонів країни.

Всього Україна збирається отримати мільйон доз препарату, який використовується для лікування свинячого грипу.

Читайте також:

В українських лікарнях перерахують усі упаковки "Таміфлю"

Виробник "Таміфлю" заробив на епідемії мільярд доларів

ВООЗ: свинячий грип проходить без ускладнень і лікується без "Таміфлю"

У Львівській області на "Таміфлю" "відмили" майже 42 мільйони

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: