Симоненко: Тимошенко спробують зняти вже цього тижня

Лідер КПУ передбачає, що уже цього тижня в парламенті набереться необхідна кількість голосів, щоб відправити уряд у відставку.

Народний депутат, лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко не виключає, що вже цього тижня у Верховну Раду буде внесено пропозицію про відставку уряду.

Про це він повідомив учора на прес-конференції в Донецьку.

"Я не виключаю, що наступного тижня (з 14 вересня), і ця версія вже розробляється, вноситиметься пропозиція про відставку уряду, - сказав Симоненко.

При цьому він додав: "Можливість того, відбудуться чи ні президентські вибори, залежить від того, як сьогодні бачать свої результати участі в цих виборах ті чи інші угруповання". За словами лідера комуністів, "зараз розробляється версія, щоб укласти новий, по суті справи, конституційний договір. Його підписує Ющенко з так званою більшістю в парламенті".

Симоненко пояснив, як він бачить процедуру відставки Кабміну: "У парламенті формується 226 голосів (депутатський мінімум для голосування). При цьому коаліція не формується, і ці 226 підписують з Ющенком новий конституційний договір про зміну положення про те, що тільки коаліція вносить кандидатуру на посаду прем`єра. Після цього вноситься кандидатура на посаду прем`єра і голосується технічна кандидатура прем`єра на цей період, та, яка вигідна для дерибану і розподілу".

На думку лідера комуністів, все це може передувати тому, щоб зірвати президентські вибори в Україні. "Це може бути й передвісником того, що буде використане для зриву тих же виборів. Адже це – очевидний шлях до нестабільності в нашій державі, - пояснив Симоненко, - Це – шлях до того, що світова спільнота відмовить відразу в будь-якому переговорному процесі із структурами влади України. Адже очевидним є те, що це – нелегітимний шлях".

Нагадаємо, про те, що Партія регіонів незабаром спробує відправити Кабмін у відставку, 12 вересня заявив депутат коаліційної частини НУ-НС Олександр Третьяков.

"Регіони" будуть затягувати час (блокуванням). А потім вони спробують відправити Кабмін у відставку. Десь наприкінці вересня — початку жовтня. Мета — стартувати на вибори з перемогою", — сказав Третьяков.

На думку політика, подібна тактика Партії регіонів буде схожа на дії помаранчевої опозиції в 2004 році.

Читайте також:

"Регіонали" готуються до відставки Тимошенко

Литвин запропонував пустити у Раду спецназ

Нацбанк звинуватив уряд у падінні гривні

Секретаріат Ющенка звинуватив у падінні гривні уряд

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: