Симоненко: Україна завдячує своєю державністю Леніну

Петро Симоненко зазначив, що ідеями Леніна сьогодні користується весь світ.

Петро Симоненко, лідер КПУ
УНІАН
Петро Симоненко
Політика, яку проводив Володимир Ленін, вперше дала Україні можливість стати державою. Про це на мітингу з нагоди 140-ої річниці з дня народження Леніна в Києві заявив лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко.

Як повідомила прес-служба Компартії, за словами Симоненка, "саме політика Леніна надала право нації на самовизначення і дала можливість і Україні, і багатьом іншим народам отримати власну державність".

Він нагадав "тим, хто зараз намагається заперечити досягнення Леніна, зокрема націоналістам, що саме Ленін "підтримав Україну, і перший універсал, і другий, і третій. Вони (націоналісти) самі відмовляються від того, що перед цим нав’язували нашим громадянам у розумінні нового в історії України".

Крім того, Симоненко зазначив, що ідеями Леніна сьогодні користується весь світ. "Чи візьмемо Китай, чи наших друзів - в’єтнамців, чи візьмемо наших товаришів-побратимів на Кубі. Ми бачимо з вами: там, де народ підтримує цю програму, там люди живуть краще", - сказав він.

За словами лідера КПУ, криза 2008 року показала, що "справжні ідеї, практика дають можливість виходу із кризових явищ у тому числі не за рахунок зубожіння народу, а за рахунок того, що ми використовуємо наші можливості в інтересах простої, робочої людини".

Читайте також:

Леніна поставили навколішки перед пам'ятником жертвам Голодомору

У Севастополі до пам'ятника Леніну поклали перегній

КПУ вимагає всією країною відзначити внесок Леніна в самостійність України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: