Симоненко: владу в Україні контролює кримінальний капітал

Лідер комуністів стверджує, що в Україні є політичне рабство, і кримінальний капітал дуже серйозно втручається у так звані "демократичні процеси".

Лідер КПУ Петро Симоненко стверджує, що в Україні кримінальний капітал дуже серйозно контролює владу і втручається у так звані "демократичні процеси" під час виборів.

"В Україні є політичне рабство, бо захопивши незаконно власність, захопили і людей, які працюють на цих підприємствах. Зубожіння цих людей використовується для того, щоб змусити голосувати проти своєї волі. Жорсткий шантаж за діяльністю виборчої комісії, підкуп і шантаж, залякування. Я хотів би, щоб люди знали - у нас кримінальний капітал дуже серйозно контролює владу і він втручається напряму у так звані "демократичні процеси" в Україні під час виборів", - зазначив лідер комуністів в інтерв’ю Бі-бі-сі.

Він також зауважив, що з комуністами в Україні нічого поганого не відбувається, а те, що щось наче з'являється – "не зовсім так".

"Так звана КПРС десять років тому була створена за вказівкою президента Кучми деякими донецькими олігархами. Вона створювалась у 2000-2001 році для боротьби проти Комуністичної партії в Україні на виборах у 2002 році. Якраз на керівні посади цієї організації були взяті ті, чию політику та позицію ми, комуністи, викрили як зрадницьку. Ми їх вилучили із партії та нашої фракції, а вони і далі продовжили обслуговувати інтереси великого капіталу, як у політичній діяльності так і поза її межами", - стверджує він.

Те, що комуністи перебувають в урядовій коаліції, за словами Симоненка, не означає, що хтось має підстави говорити "дурниці на адресу КПУ", і що вони начебто відійшли від ідеології.

"Хто довів, роблячи галасливі заяви, що з нашої сторони є якісь відступи від ідеології? По-друге, наша участь в коаліції – це тактика, і ця тактика зрозуміла. ... Наша участь в коаліції – це тактика, і ця тактика зрозуміла", - наголосив він.

Читайте також:

Симоненко закликав не слухати міфи про Сталіна

У Грача з'явилася власна Компартія, яка боротиметься з Симоненком

Грач: Симоненко отримує відкати за участь в коаліції

Головний комуніст України Симоненко оселився у розкішному маєтку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: