Симоненко вніс у Раду постанову про референдум щодо НАТО

Крім ставлення до НАТО головного комуніста країни також цікавить відношення громадян до Єдиного економічного простору.

Лідер українських комуністів Петро Симоненко вніс на розгляд Верховної ради проект постанови “Щодо призначення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою стосовно членства України в Організації Північноатлантичного договору та участі у Єдиному економічному просторі” (міждержавне економічне об'єднання Росії, Казахстану, Білорусі та - як планувалося раніше - України - ТСН.ua).

Відповідний проект постанови зареєстровано на офіційному сайті парламенту.

Нагадаємо, 23 квітня Симоненко запропонував лідерам соціалістів і прогресивних соціалістів – Олександру Морозу і Наталії Вітренко відповідно – створити велике об'єднання лівих сил. Він також повідомив, що поза парламентом вже давно існує і діє лівий "мегаблок" і залишилося тільки провести його у Верховну раду.

Під час святкування 1 травня Симоненко і Вітренко, які вже багато років практично не спілкувалися, вийшли на одну сцену на Майдані Незалежності у Києві, але лідера СПУ Олександра Мороза з ними не було. Натомість були Станіслав Ніколаєнко та Олександр Баранівський – колишні соціалісти, які нещодавно вийшли (за іншими даними – їх виключили) з СПУ і створили власну партію "Справедливість".

Читайте також:

Симоненко закликає Мороза і Вітренко створити мегаблок

На Майдані Незалежності зібралися три першотравневих мітинги

Петро Симоненко знову хоче одружитись

Симоненко переконаний, що його розлучення підняло авторитет Компартії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: