Симоненко вважає, що Мартинюк Ляшку ще мало дав

Симоненко назвав Ляшка патентованим провокатором. За словами голови КПУ, він (Ляшко) ніколи не поводив себе коректно, хоча намагається представити себе освіченою і культурною людина.

Лідер Комуністичної партії Петро Симоненко вважає, що перший віце-спікер Адам Мартинюк "ще мало дав" народному депутату (позафракційному) Олегу Ляшку. На думку глави комуністів, вибачатися перед Ляшком не варто.

Симоненко назвав Ляшка патентованим провокатором, пише ЛІГАБізнесІнформ. За словами голови КПУ, він (Ляшко) "ніколи не поводив себе коректно, хоча намагається представити себе, ніби він освічена і культурна людина. Ніколи!".

"Адже я зсередини все знаю. Він хам за вдачею і провокатор, при цьому бреше на кожному кроці і цинік за характером. Я зараз цю характеристику даю, тому що він чинить підло", - підкреслив Симоненко.

ПОДРОБИЦІ БІЙКИ ЛЯШКА ТА МАРТИНЮКА

При цьому головний комуніст нагадав, що Ляшко образив Мартинюка. "Він ображав Адама Івановича. Я вважаю, що Адам Іванович вчинив правильно, як чоловік. Він мало дав йому ще. І не треба там вибачатися. Тому що так по-хамськи, як веде себе Ляшко, не кожен веде себе в парламенті... Хто дав йому право? Ніхто не давав ", - наголосив Симоненко.

Як відомо, 18 травня у Верховній раді вчора сталася сутичка між Ляшком і Мартинюком. Ляшко вимагав надати йому слово, але отримав відмову від віце-спікера. Тоді він підійшов до ложі президії і назвав першого віце-спікера фарисеєм. У відповідь Мартинюк схопив Ляшком за шию і повалив у президію.

Закриваючи засідання ВР, Мартинюк вибачився за те, що не стримався через "нахабство" Ляшка.

Пізніше Олег Ляшко в коментарі ТСН.ua розповів подробиці бійки з віце-спікером Верховної ради Адамом Мартинюком.

Читайте також:

Ляшко після бійки з Мартинюком звернувся до лікарів

За мотивами бійки Ляшка та Мартинюка зіграють п'єсу "Адамове яблуко"

Ляшко: зажравшийся комуняка хотів вирвати мені кадик

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: