Симоненко вважає Ющенка ксенофобом

Лідер Комуністичної партії Петро Симоненко критикує президента Віктора Ющенка за антисемітизм і ксенофобію в державній політиці.

Лідер Комуністичної партії Петро Симоненко критикує президента Віктора Ющенка за антисемітизм і ксенофобію в державній політиці.

Про це Українським Новинам повідомила прес-служба КПУ.

Петро Симоненко
УНІАН
Петро Симоненко радий би бачити Віктора Ющенка у в'язниці
"Антисемітизм і ксенофобія справді не властиві українському суспільству, але вони безумовно є домінуючою складовою світогляду державної політики президента Віктора Ющенка", - вважає комуніст.

На його думку, виступи й заяви Ющенка, його однодумців і партійних соратників зводяться до тез націонал-фашистів: "Бий жидів і москалів" та "Україна для українців".

Симоненко також вважає, що одиничні розпорядження й вказівки Ющенка про вжиття заходів для запобігання проявам антисемітизму й ксенофобії - елементарний популізм і політичний цинізм.

"Хіба не вищий цинізм давати показові, напередодні візиту в Ізраїль, укази про врегулювання окремої проблеми, пов'язаної з виселенням єврейської громади з мукачівської синагоги, одночасно на державному рівні вшановувати пам'ять "кривавого бухгалтера" Симона Петлюри, який ввійшов в історію як організатор єврейських погромів, встановлювати йому пам'ятники, називати його ім'ям вулиці", - сказав лідер комуністів.

При цьому Симоненко висловив надію, що безвізовий режим між Україною й Ізраїлем буде корисний для розвитку гуманітарних і економічних контактів між двома країнами.

Як повідомлялося, КПУ закликає Генеральну прокуратуру й Службу Безпеки порушити кримінальну справу проти президента Віктора Ющенка, його Секретаріату й деяких голів державних адміністрацій за пропаганду націоналістичної ідеології.

Також КПУ звинувачувала Ющенка в пропаганді нацизму й критикувала за присвоєння звання Героя України з присвоєнням ордена Держави (посмертно) головному командирові Української повстанської армії в 1942-1950 роках, генерал-хорунжому Роману Шухевичу.

Зараз Віктор Ющенко перебуває в Ізраїлі з державним візитом для зустрічей із владою.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: