Симоненко закликав не слухати міфи про Сталіна

Лідер Компартії Петро Симоненко вважає, що з 1917 по 1937 рік влада СРСР зробила для України більше, ніж нинішня влада за останні 20 років незалежності.

Лідер Компартії Петро Симоненко вважає, що в Україні було би незайвим вшанування пам'яті Йосипа Сталіна.

"Це було би незайвим. Але тут треба чітко визначити, що зробила політична система під керівництвом Сталіна для народу України. Щоб люди сьогодні не слухали міфи про Сталіна, а об'єктивно оцінювали події", - заявив Симоненко.

Коментуючи інформацію про те, що комуністи пропонують встановити пам'ятник Сталіну на Європейській площі в Києві, глава КПУ зазначив, що на засіданні партії це питання ще не обговорювалося.

"Питання про те, щоб встановлювати пам'ятники Сталіну в Києві, ми не обговорювали. Те, що це значна частина нашої історії, ні в кого не викликає сумнівів. Якби не намагалися його сьогодні представити лише в негативному плані, то в нього, як і в будь-якого державного лідера, є і успіхи, і програшні моменти. До всього треба ставитися зважено", - наголосив він.

"Якщо подивитися, що зроблено для українського народу за 20 років незалежності і що зроблено, приміром, з 17 по 37 рік для України, то, гадаю, це порівняння буде не на користь нинішнього політичного режиму", - сказав Симоненко.

Читайте також:

На Європейській площі в Києві збираються встановити пам'ятник Сталіну

У Києво-Печерській Лаврі освятили ікону із зображенням Сталіна. ФОТО

Симоненко вимагає покарати Бандеру за знищений пам'ятник Сталіну

Після війни Сталін відправив у в'язниці 330 тисяч радянських солдатів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: