Симоненко закликає Мороза і Вітренко створити мегаблок

Лідер комуністів стверджує, що в Україні вже давно існує об'єднання лівих сил і залишилося лише привести його в парламент.

Лідер Комуністичної партії Петро Симоненко категорично наполягає на об`єднанні лівих сил в країні.

Про це він заявив на прес-конференції в Донецьку вчора, 23 квітня.

"Я ще раз хочу підкреслити – я категорично наполягаю на об`єднанні лівих сил", - сказав Симоненко. Проте, він додав: "Але я категорично і принципово веду боротьбу за те, щоб ця єдність була не під час формування списку (виборчого списку до парламенту – ТСН.ua), а щодня".

Серед своїх соратників лідер КПУ назвав Соціалістичну партію Олександра Мороза і Прогресивну соціалістичну партію Наталії Вітренко.

"Соратники – це соціалісти і прогресивні соціалісти. Інші – про кого вести тут мову? Так, в окремих регіонах у нас є контакти з Русским блоком, з Російською громадою у Львівській області, це різнопланово", - додав Симоненко.

Кажучи в цілому про рух лівих сил в Україні, він запевнив, що він є в країні, так само як і те, що блок лівих сил також існує вже давно.

"У зовнішній діяльності, поза парламентською, цей блок давно створений. Він буває ефективно працює в умовах тієї чи іншої політичної кампанії, або менш ефективно, але він створений – лівий блок і лівий фронт", - констатував лідер комуністів.

Він розповів, що давно КПУ підписала декларацію про спільні дії в лівому фланзі, куди увійшли 256 організацій з урахуванням регіональних.

"Цей блок реально існує. Інша річ, що до нього повертаються, коли йде формування списку", - пояснив Симоненко, - "Постійно починають критикувати Компартію, адже в самих "силоньки не вистачає" і думають, що можна за рахунок Компартії вирішувати всі питання".

Читайте також:

Симоненко переконаний, що його розлучення підняло авторитет Компартії

Вітренко вимагає від Обами ввести санкції проти Львівщини

300 соціалістів кинули Мороза заради "Справедливості"

Мін’юст: більшість українських партій бреше

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: