Симоненко збудував собі елітний будинок біля доту часів війни

Ділянка Симоненка займає 1 га 37 соток землі. За нинішніми цінами коштує це добро майже півтора мільйони доларів

Лідер Компартії України Петро Симоненко збудував собі будинок у селі Горенка (5 км від КПП по дорозі на Гостомель).

Згідно з даними в сільраді, ділянка Симоненка займає 1 га 37 соток землі. За нинішніми цінами коштує це добро майже півтора мільйони доларів, пише видання "Левый берег".

Оформлена ділянка на сина Симоненка Андрія, який, щоправда, за свідченнями сусідів, тут не живе. Зате мешканці Горенки постійно зустрічають тут Петра Симоненка та його молоду дружину.

Маєток Симоненка оточує суцільна червона огорожа. Поряд така сама огорожа оточує ще одну приблизно таку ж за розміром земельну ділянку.

Місцеві жителі стверджують, що це також земля Симоненка, яку комуніст прикупив пізніше, щоб розширити свій двір. На цій землі знаходиться воєнний дот. Петро Симоненко не став обгороджувати його парканом, натомість впорядкував її, залишивши пам’ятку війни як громадське місце.

Хоча сам будинок вже повністю готовий, однак роботи тривають ще на подвір’ї. Зокрема, будівельники облаштовують два невеликих озера навпроти будинку, висаджують декоративні рослини, встановлюють скульптурні композиції. Є в маєтку Симоненка новенька українська народна хата під солом’яною стріхою, стіни її помальовані червоними квітками.

Фасад будинку Петра Симоненка знаходиться навпроти подвір’я одного з власників відомого курячого бренду "Наша ряба" - Юрія Косюка.

У своїй декларації за 2008 рік Петро Симоненко зазначив 234 тисяч гривень доходу і жодних коштів у банку.

Читайте також:

Симоненко: Україна завдячує своєю державністю Леніну

Дружина Симоненка на сьомому місяці вагітності

Суд зобов’язав Симоненка з трибуни ВР вибачитися за наклеп на Шухевича

Екс-дружина звинуватила Симоненка в брехні у декларації про доходи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: