Симоненко зібрався відправити Ющенка на смітник історії

Петро Симоненко виступив на мітингу в Донецьку від об'єднаного Блоку лівих та лівоцентристських сил як кандидат у президенти та пообіцяв відправити на смітник "помаранчевий режим Ющенка".

Лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко оголосив, що позицією Блоку лівих сил є відправлення "на смітник історії" режиму Віктора Ющенка.

Про це Симоненко заявив на мітингу Блоку лівих і лівоцентристських сил, що проходив 6 жовтня в Донецьку.

"Наша позиція сьогодні - не допустити олігархів до влади, а тим більше не дати їм можливості керувати, розпоряджатися нашої з вами життям", - заявив Симоненко.

Він підкреслив, що позиція блоку "націлена на те, що б усунути від влади" помаранчевий "режим Ющенка і відправити його на смітник історії".

Лідер КПУ підкреслив, що Блок лівих і лівоцентристських сил буде домагатися зміни соціальної та зовнішньої політики України, зокрема, розвитку виробництва на селі і припинення приватизації.

"Ви повинні об'єднатися, в першу чергу, щоб показати, що вас 12 мільйонів - тих, хто пам'ятає, якою ціною вам все це діставалося", - закликав лідер КПУ.

У мітингу в Донецьку взяли участь близько тисячі людей. Більшість з них - люди похилого віку з різних міст області. У руках вони тримали плакати з гаслами "Геть владу руйнівників країни і грабіжників народу!", "Ні НАТО!", "Хай живе Компартія!" та інші.

Серед учасників мітингу активісти у червоній уніформі з символікою Компартії поширювали листівки з закликами "до всіх категорій населення Донецької області" підтримати програму Блоку лівих сил, а саме: домагатися надання російській мові статусу державної, боротися з загрозою фашизації суспільства, відновити відносини України з країнами - членами СНД, не допустити входження України в НАТО і т.п.

Перед учасниками мітингу виступили лідери: Компартії України Петро Симоненко, партії Союз лівих сил Василь Волга, партії Справедливість Станіслав Ніколаєнко та СДПУ (о) Юрій Загородній.

Всі вони викривали діючу владу, обіцяли відправити за грати нинішніх міністрів, попереджали народ, що його хочуть обдурити "буржуазні олігархічні партії і блоки".

Як повідомлялося, Компартія ініціює висунення Симоненка кандидатом у президенти від Блоку лівих і лівоцентристських сил.

Читайте також:

Симоненко хоче бути останнім президентом України

Симоненко: всі кандидати у президенти крім мене - технічні

Симоненко нагадав Тимошенко, що вона зобов'язана Леніну своєю кар'єрою

Симоненко хоче бути єдиним "лівим" кандидатом у президенти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: