Симоненко звинуватив СБУ в репресіях проти ЗМІ

На думку "комуніста №1", СБУ виступає виконавцем вказівок президента Ющенка щодо поширення націоналістичної ідеології.

Лідер Комуністичної партії Петро Симоненко звинувачує Службу безпеки України і Національну раду з питань телебачення і радіомовлення в тиску на засоби масової інформації.

"ЗМІ і, зокрема, регіональні ТРК сьогодні повністю беззахисні перед поліцейщиною і цензурою. СБУ разом з керівництвом Нацради з питань телебачення і радіомовлення займаються політичними репресіями й адміністративним пресингом", - цитує Симоненка прес-служба КПУ.

На думку "комуніста №1", СБУ виступає виконавцем вказівок президента Віктора Ющенка щодо поширення націоналістичної ідеології.

Він підкреслив, що вже неодноразово співробітники СБУ чинили психологічний тиск на керівництво телерадіокомпаній, які показують фільми, спрямовані проти націоналістичної ідеології.

"Буквально днями, після демонстрації на регіональних телеканалах фільму "Діти лейтенанта Шмідта" на телеофіси наскочив "десант" есбеушників, які погрожували керівництву і співробітникам телеканалів різними санкціями, аж до порушення кримінальних справ", - сказав лідер КПУ.

Симоненко заявив, СБУ систематично порушує закони і Конституцію, ігнорує норми моралі і права людей на свободу слова.

За його словами, "сьогодні ті засоби масової інформації, які хоч якось намагаються об'єктивно інформувати людей про положення справ у країні, потрапляють під "шквальний вогонь" адміністративного і поліцейського ресурсів режиму Ющенка, націоналістів і олігархів усіх кольорів і мастей".

Симоненко зазначив, що КПУ наполягатиме на відкликанні тих членів Нацради з телебачення, дії яких спрямовано на поширення націоналістичній ідеології і ксенофобії в Україні.

Читайте також:

Мороз відмовився від президентських амбіцій

"Мегаблок" лівих сил розвалився: Вітренко відіслали до психотерапевта

Симоненко вирішив омолодити КПУ

Симоненко хоче бути єдиним "лівим" кандидатом у президенти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: