Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Симптоми з’явилися за місяць: у Дніпрі в дівчинки виявили хворобу Лайма після укусу кліща

Симптоми з’явилися за місяць: у Дніпрі в дівчинки виявили хворобу Лайма після укусу кліща

Кліщ вкусив дівчинку на дитячому майданчику.

У Дніпрі у маленької дівчинки, яку вкусив кліщ на дитячому майданчику, діагностували хворобу Лайма. Виявити збудника вдалося лише за місяця після інциденту, коли в дитини підвищилася температура і виник біль у тілі.

Про це повідомила мати дитини у Facebook.

Як розповідає жінка, кліщ був маленький і батьки його навіть одразу не помітили на тілі дівчинки. Коли все ж виявили кліща, то відвезли дитину до лікарні. Там медики вилучили комаху і запропонували зробити аналіз, який у результаті не виявив хвороби Лайма.

Крім того, жінка каже, що через кілька тижнів два кліща вкусили ще і середнього сина. Їх вилучали за тим же принципом і результати досліджень теж були негативними. Втім, вже через місяць після першого укусу в молодшої дитини підвищилася температура тіла до 39 градусів та збільшилися шийні лімфовузли.

Крім того, на тілі дитини з’явилася червона пляма. Водночас, як каже мама, пляма була не в місці укусу. За її словами, почервоніння нагадувало радше алергію, але воно не свербіло, не пекло і не було гарячим.

Укус кліща_2
Мама дівчинки Яна Демченко
Укус кліща_3
Мама дівчинки Яна Демченко

Дівчинка скаржилася лише на біль в животі, ногах і спині, показуючи на нирки. У результаті лікарі підтвердили, що дитина інфікована хворобою Лайма.

Нагадаємо, у Полтавській області упродовж 25-31 травня зафіксували 47 випадків гострих інфекційних захворювань. Зокрема, це сальмонельоз, вітряна віспа, хвороба Лайма.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції