Син Черновецького йде з Київради та політики

Степан Черновецький має намір достроково припинити свої повноваження як депутата.

Депутат Київради від фракції Блоку Черновецького Степан Черновецький має намір достроково припинити свої повноваження як депутата і залишити політичну діяльність. Питання про дострокове припинення повноважень його як депутата міськради стоїть другим в порядку денному засідання четвертої сесії Київради шостого скликання 24 грудня.

Як пояснила голова київської міської територіально-виборчої комісії Галина Білик, після відповідного рішення міськради КМТВК проведе окреме засідання і ухвалить рішення про реєстрацію наступного по черговості депутата.

Згідно з виборчими списками виборів до міськради 2008 року, наступним за списками проходить Віктор Грушко 1970 р.н.

За інформацією Білик, чутки про те, що син мера Києва має намір розпрощатися з діяльністю політика вже ходили і раніше. "Київрада ухвалить рішення, напевно, згідно з поданою заявою або чимось іншим. Я не знаю, які підстави", - сказала Білик.

Згідно із законом "Про статус депутатів", достроково депутатські повноваження припиняються на підставі поданої особистої заяви депутата. Також у зв’язку зі смертю, у зв’язку з кримінальним минулим або ж внаслідок від’їзду депутата за кордон, а також згідно з ухваленим відповідним рішенням міськради.

Нагадаємо, мера столиці Леоніда Черновецького визнано найвпливовішим мешканцем міста.

Крім Черновецького, до списку найвпливовіших киян увійшли ще близько двох десятків його родичів або просто людей, близьких до мера.

Зокрема, друге місце у рейтингу посів зять Черновецького В'ячеслав Супруненко, 22 місце - син Черновецького Степан, а 23 - донька Христина.

Читайте також:

Кожен п'ятий серед найвпливовіших киян - родич Черновецького

Кличко пообіцяв не бити Черновецького і Довгого

Київських студентів вербуватимуть для Черновецького

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: