Син Джемілєва залишиться в психлікарні, а рідним загиблого провели газ і найняли домробітницю

Дата публікації
Перегляди
2726
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Син Джемілєва залишиться в психлікарні, а рідним загиблого провели газ і найняли домробітницю

Хайсера Джемілєва не будуть перевозити до Києва / Фото: 15minut.org

Мати Хайсера Сафінар підозрює, що сина скоро переведуть у СІЗО.

Сина народного депутати та голови Меджлісу Мустафи Джемілєва Хайсера не будуть відправляти на додаткове обстеження до Києва.

Про це "Сегодня" заявив адвокат Джемілєва Сергій Лісовий.

"У мене немає інформації про те, що Хайсера перевозять до Києва. Я вам професійно можу сказати, щоб людину направити на обстеження в столицю, потрібно виконати багато роботи. По-перше, слідчий повинен винести клопотання, прийти з цим документом до слідчого судді, який повинен його розглянути і винести ухвалу про направлення куди-небудь. Мені невідомо, що слідчий хоча б одну букву написав про його бажання перевести Хайсера в інше місто. Це плітки", - сказав Лісовий.

При цьому мати Хайсера Сафінар каже, що найближчим часом його можуть перевести в Сімферопольське СІЗО.

"Обстеження з судмедекспертами вже закінчилися, і сина планують переводити в слідчий ізолятор, результатів поки що не знаємо. А вже потім протягом двох місяців повинні розслідувати і винести вердикт у суді. Поки нікого з рідних до Хайсера не пускають", - сказала жінка.

За словами Сафінар, вони зараз надають допомогу родині загиблого: "Ми найняли домробітницю, вона приходить доглядати за матір'ю Февзі, провели в батьківський будинок газ, купили їм плиту газову і котел. Будемо переказувати кошти на рахунок бабусі. Ми будемо допомагати двом дочкам від першої і другої дружини, переводити їм пенсію зі своїх коштів. Його брат хоче, щоб і йому допомагали, але він самостійна і доросла людина".

Нагадаємо, 27 травня син народного депутати та голови Меджлісу Мустафи Джемілєва Хайсер з батьківської рушниці вбив друга сім'ї Февзі Едемова.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2726
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація