Син Герман загубив посвідчення заступника міністра

Син заступника глави президентської адміністрації Микола Коровіцин (Герман) загубив своє посвідчення заступника міністра з надзвичайних ситуацій.

Син заступника глави Адміністрації президента Ганни Герман Микола загубив посвідчення заступника міністра з надзвичайних ситуацій.

"Загублене посвідчення слід вважати недійсним", - сказано в оголошенні, розміщеному в урядовій газеті "Урядовий кур'єр".

Нагадаємо, у березні Кабмін призначив сина Герман Миколу Коровіцина (пізніше він змінив прізвище на Герман) заступником міністра з надзвичайних ситуацій.

Як пояснив тодішній глава МНС Нестор Шуфрич (звільнений 10 липня), "Микола дуже талановитий хлопець, знає багато мов. Він виявився дуже ефективним помічником".

Після призначення сина Герман заявила, що готова подати у відставку, якщо він буде погано працювати на новій посаді.

На думку спостерігачів, за рівнем кумівства у владі чинний президент Віктор Янукович перевершив свого попередника Віктора Ющенка, якому його ж соратники докоряли в кумівстві в кадровій політиці. Близько сотні керівників різних рівнів, починаючи від президента і членів уряду, пов'язана між собою родинними зв'язками.

Водночас, у Партії регіонів вважають, що не у всіх випадках, коли до органів влади потрапляють родичі, варто вбачати кумівство, просто бувають талановиті родини.

Читайте також:

Шуфрич пояснив, чому призначив сина Герман заступником міністра

Герман готова піти у відставку разом з сином

Янукович призначив начальником розвідки чоловіка Олени Лукаш

За рівнем кумівства у владі Янукович перевершив Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: