Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Андрій Потапенко співпрацюватиме з медіа школою протягом двох місяців.

10-річний Андрій Потапенко, син продюсерів Ірини Горової та Потапа, став амбасадором Дитячої медіа школи Вищої школи Media & Production холдингу "1+1 медіа", заняття у якій стартують з 17 листопада.

Андрій Потапенко співпрацюватиме з медіа школою протягом двох місяців.  Його завдання – надихнути дитячу аудиторію розвиватися та вивчати з юного віку не тільки шкільну програму, але й отримувати ті знання, які потрібні поколінню Z.

"Медіа сфера вже давно стала одним із основних фокусів інтересів підростаючого покоління. Наше завдання розповісти більше про можливості, які відкриває перед дітьми Дитяча медіа школа, та надихнути їх навчатись новому. Таким провідником у світ медіа для дітей стане Андрій", – зазначає Юрій Білокур, керівник Вищої школи Media & Production.
Не зважаючи на свій юний вік, Андрій вже має досвід роботи в кадрі ведучим та моделлю. Юний блогер також успішно веде свій Instagram, за яким стежать майже 30 тисяч підписників, а на його YouTube-канал Potapchiq VLOG підписано понад 10 тисяч фоловерів.

За навчанням, як мама, буде спостерігати продюсер Ірина Горова та коментуватиме процес.

"Нові знання та розвиток у різних сферах розширює світогляд дитини, тому коли Дитяча медіа школа "1+1 медіа" запропонувала Андрію стати амбасадором, я одразу погодилася. Як мама, намагаюсь підтримувати всі прояви творчої особистості сина. Він дуже талановита дитина: вміє жартувати, добре спілкується з великою аудиторією у блогах та зі сцени заходів. Із задоволенням буду спостерігати за його досягненнями у блогінгу", – додає Ірина Горова.

Залиште свій коментар

Вибір редакції