Син Кастро приїхав до України будувати завод

Син команданте хоче випускати в Україні за кубинські гроші препарати від радіоактивного зараження.

В Україні на запрошення президента Національної академії наук Бориса Патона перебуває з візитом Фіделіто Кастро Діас-Баларт, син лідера кубинської революції Фіделя Кастро.

У Києві сина команданте цікавили проекти, пов'язані з ліквідацією наслідків аварії на ЧАЕС. Зокрема, пише газета "Сегодня", була досягнута попередня домовленість про будівництво в Україні за кубинські гроші заводу з випуску препаратів від радіоактивного зараження.

Як повідомили у прес-службі НАН, Фіделіто Кастро було присвоєно звання "Почесний доктор Національної академії наук України" за вагомий внесок у розвиток науки, суспільний прогрес, забезпечення миру, взаєморозуміння й співробітництва між народами.

Нагадаємо, 19 квітня Фідель Кастро офіційно пішов з влади. Він залишив свою останню посаду - глави ЦК Компартії Куби, новий склад ЦК очолив його брат Рауль Кастро.

Хоча фактично Фідель Кастро відійшов від управління державними справами ще в липні 2006 року, після того, як переніс операцію на кишечнику, і залишив посаду президента та верховного головнокомандуючого в 2008 році.

Читайте також:

Янукович зібрався на Кубу

Кінець епохи Фіделя Кастро: кубинський лідер пішов з влади

На Кубі дозволили приватну власність

Янукович нагородив Фіделя та Рауля Кастро орденами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: