Син Кушнарьова намагається поновити справу про вбивство батька

Син Кушнарьова стверджує, що на полюванні, де вбили його батька, був невідомий, який і міг вистрілити.

Син Євгена Кушнарьова Андрій намагається знайти будь-які можливості для поновлення розслідування про смерть його батька.

Про це він сказав, коментуючи вердикт Верховного Суду, яким було остаточно амністовано обвинувачуваного в убивстві Кушнарьова Дмитра Завального.

"Ми не зупинимося. Зараз консультуємося з адвокатами, будемо працювати з приватними експертами, щоб вони аналізували вже проведені експертизи, шукали будь-які можливості для поновлення справи. Збираємось також звернутися до Європейського суду з прав людини", - сказав син Кушнарьова.

Він зазначив, що рідні Кушнарьова "досі не впевнені, що винен насправді Завальний".

На думку Андрія Кушнарьова, винуватим може бути "будь-який з учасників того полювання".

"Можливо, був ще хтось невідомий, який ніколи не називався... Не можу зрозуміти, чому звинуватили Завального, але в матеріалах справи недостатньо фактів, які доводять його провину. Слідство не відповіло на багато запитань", - сказав він.

Андрій Кушнарьов навів кілька прикладів розбіжностей у словах свідків, а також зміни ними своїх свідчень.
"...Шофер тата теж брехав. Він стверджував, що був на цьому полюванні з рушницею, хоча саме ця рушниця у той момент зберігалася у моєї мами в сейфі - я збирався йому подарувати цей "ствол". Рушницю Андрій Порфирієв отримав на руки вже після смерті мого батька, значить, він не міг стояти в лінії стрільців", - сказав він.

"Виходить, на його місці був хтось інший, невстановлений слідством. Думаю, батьківського водія просто залякали і змусили говорити що потрібно", - додав син Кушнарьова.
Крім того, за його словами, у справі є свідчення мешканців села Червоний Шахтар, в якому розташована дача Завального, які кажуть, що в день того полювання бачили автомобілі, які під'їжджали до будинку Завального вдень в районі 2-3 годин.

"Теоретично я можу собі уявити таку картину - не оцінили тяжкість поранення і повезли батька спочатку додому, щоб приховати інцидент. Марно намагалися надати медичну допомогу якимось приватним способом і тільки потім поїхали в лікарню", - сказав Андрій Кушнарьов.

На його думку, "всі учасники полювання зацікавлені, щоб ця справа була закрита якомога швидше".

Андрій Кушнарьов також стверджує, що, незважаючи на підписку про невиїзд, Завальний, якого звинувачували у вбивстві Кушнарьова з необережності, виїжджав за кордон.
"Знаю, що навіть будучи на підписці, він кілька разів виїжджав за кордон на відпочинок і лікування. Слідчий під власну відповідальність його випускав. Жодних вибачень ні я, ні моя родина від Завального не чули", - сказав він.

Син Кушнарьова також розповів, що колишні водії його батька "вивезли з дачі в Конча-Заспі практично все, крім меблів".

"Усі особисті речі батька, сейфи з документами, навіть одяг. Мама зверталася із заявою до Обухівського райвідділу міліції, але в порушенні кримінальної справи нам відмовили", - сказав він.

Читайте також:

Янукович не вірить, що Кушнарьов загинув випадково

За вбивство Кушнарьова ніхто покараний не буде

Суд амністував вбивцю Кушнарьова

Слідство за справою Кушнарьова закінчено

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: