Син міліціонера за день до смертельної аварії ганяв вулицями на червоних "Жигулях" (фото)

Син міліціонера за день до смертельної аварії ганяв вулицями на червоних "Жигулях" (фото)

Загибла жінка переходила дорогу на "зебрі"

Батько загиблої жінки впевнений, що вона лишилася б жива, якщо б юнак не гнав так перед пішохідним переходом.

Жінка, яку на Київщині в селі Пісківка на смерть збив неповнолітній син замкерівника міліції, переходила дорогу по "зебрі", йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

На пішохідному переході, де сталася трагедія, збити когось ненароком майже неможливо, бо цю ділянку дороги видно на півкілометра в обидва боки. До того ж аварія сталася посеред білого дня.

Батько загиблої 48-річної Людмили Лиги вважає, що юнак на машині занадто квапився.

"Я думаю так: якщо б він їхав зі швидкістю 30-40 км, то на смерть її не збив би. Отримала б травми – чи руки, чи ноги, чи щось таке. Жива б залишилась", - запевняє батько Іван Малько.

Людмила померла вже в лікарні – від крововтрати і численних травм. У свідоцтві про смерть написано чітко – внаслідок ДТП.

Звістка про те, що за кермом був неповнолітній син підполковника районної міліції, миттєво облетіла маленьку Пісківку. Власне, йому з місця і втекти не вдалося.

Син міліціонера Ярослав / Фото: "Комсомольская правда" в Украине
"Він мусив зупинитися, бо машина вже сама стала від такого удару. Замначальника нашої бородянської міліції син. 17 років. Ярослав. "Жигулі" червоного кольору. Ці "Жигулі" ганяли ще перед цим день – так, що я з п'ятого поверху казала: немає на них міліції", - нарікає сестра загиблої Валентина Науменко.

Контроль за розслідуванням смертельної ДТП взяв на себе обласний прокурор. Юнак поки що на волі, але кримінальне провадження відкрите.

"Санкція цієї статті передбачає позбавлення волі від трьох до восьми років. Всі обставини, в тому числі і керування транспортним засобом без відповідних документів, вони будуть враховуватися у ході розслідування", - запевнив керівник слідчого управління прокуратури Київщини Роман Балита.

Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко.

На Київщині неповнолітній син начальника міліції збив жінку

На Київщині неповнолітній син начальника міліції збив жінку

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аварії
Наступна публікація