Син Шухевича покаже "гостям зі Сходу", як мордували у тюрмах НКВС

У Львові депутатів зі східних областей України та російської Думи планують зустріти кінохронікою, щоб пояснити, з чим у них асоціюється 22 червня.

Юрій Шухевич збирається показати депутатам Держдуми Росії та гостям зі Сходу України, які збираються приїхати до Львова 22 червня, фільм, як у червні 1941 року виносили тіла помордованих з тюрми на Лонцького (в'язниці НКВС).

"Є заяви, що до Львова приїдуть депутати обласних рад різних областей, зі Сходу України, а також, можливо, депутати Держдуми РФ. Я вважаю, що якщо так буде, приїдуть депутати, то Львівській обласній раді варто було би подумати про наступне: чи не запросити їх сюди, в обласну раду і продемонструвати їм тут той фільм, який демонструється в тюрмі на Лонцького. Як після 22 червня, а саме, 29-30 червня 1941 року виносили тіла помордованих з тюрми на Лонцького, з Бригідок, з інших", - сказав Шухевич.

"Щоби вони знали, що асоціюється у нас 22 червня з початком, власне, російсько-німецької війни 41 року. І друге, варто, я думаю, перед Оперним театром поставити великий екран, і також демонструвати цей фільм для народу", - додав він.

Шухевич висловив впевненість, що "серед депутатів обласних рад Східної України будуть і такі, для яких події червневих днів 1941 року є новими, є незнаними, і хто знає, з яким настроєм вони після того поїдуть додому".

Прогнозуючи події 22 червня, Юрій Шухевич зазначив: "На СБУ, панове, тепер не сподіваємось, СБУ дістане такі вказівки, щоби не тільки допомогти нам вияснити, а напроти, щоби все засекретити, прикрити, і навіть ті порядні люди, які є в СБУ, не посміють порушити наказу, який буде даний їм".

"Щодо міліції, то також, панове, прошу не сподіватись, бо міліція вже продемонструвала, як вона себе вела і як вона себе буде вести тепер 22 червня. Вона буде тільки прикривати і охороняти тих провокаторів, які приїдуть до нас "в гості". Я всіх вас закликаю до згуртованості і пильності, ...і зорганізувати відсіч тим їхнім демонстраціям та їхнім провокаціям, які вони задумали", - резюмував син легендарного командира УПА.

Читайте також:

Тягнибок 22 червня виведе на вулиці тисячі львів'ян

Мер Львова пообіцяв відвести Симоненка і Добкіна до тюрми

В Україні ввели обов'язкову хвилину мовчання 22 червня

Українські комуністи повезуть до Львова російських для "боротьби з нечистю"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: