Син слідчого прокуратури, щоб розважитись, відкрив стрілянину в центрі міста

Син слідчого прокуратури, щоб розважитись, відкрив стрілянину в центрі міста

Мажор стріляв по водіях, щоб розважитись

В момент стрілянини син працівника Луганської облпрокуратури був тверезий.

У Луганську розгорається скандал з сином одного з працівників облпрокуратури - у центрі міста хлопець відкрив стрілянину по шоферах гумовими кулями. Про це повідомляє "Сегодня", посилаючись на джерела у МВС.

"У суботу по лінії 102 надійшло кілька повідомлень, що на вулиці Лутугинській невідомий громадянин відкрив стрілянину з свого автомобіля Mazda по водіях інших машин. Один з водіїв запам'ятав номер Mazda, міліція ввела план "Перехоплення". Незабаром підозрюваний - ним виявився син слідчого облпрокуратури Євген М – був затриманий, це сталося у нього вдома". – розповіло джерело.

За словами співрозмовника видання, хлопця виводили в наручниках, у нього вилучили пістолет. Дозволу на зберігання і носіння зброї у нього не було.

Євгена доставили до райвідділу. Попередньо відомо, що в момент стрілянини він був тверезий, і, напевно, стріляв, щоб розважитися.

У Луганській облпрокуратурі інформацію про подію не підтвердили, але і не спростували факту.

"Прокоментувати цю історію зможу в понеділок", - сказав прес-секретар прокуратури Олександр Зайцев.

Видання розшукало у Луганську одного з потерпілих водіїв, Юрія Лягушенка.

"Зі мною все нормально, але я поки нічого не буду говорити", - сказав водій. Втім, в його родині не заперечують факту стрілянини. "Він (Лягушенко - ред.) розповідав, що стріляли, його не поранили. Про стрільбу ще не знають навіть його батьки", - розповів один із близьких Юрія.

Повʼязані теми:

Наступна публікація